GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czysty geniusz pilkarski

04.12.2009
20:03
[1]

planet killer [ Pretorianin ]

Czysty geniusz pilkarski

Bardzo dlugo zastanawialem sie jaki jest najbardziej spektakuralny (nie najlpeszy) pilkarz w histori futbollu.
Żadko kiedy filmiki na yt na mnie wplywaja ale jednak on byl najbardziej spektakuralny.

(ta masteria jest niebywała)

04.12.2009
20:07
[2]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

To Twój filmik, co nie?

04.12.2009
20:07
[3]

planet killer [ Pretorianin ]

Nie

04.12.2009
20:11
[4]

Mortan [ ]

jeden z wielu.

04.12.2009
20:14
[5]

napster92 [ Why so serious?! ]

Najbardziej spektakularny? Nie zgodze się do końca, bo każdy co innego ceni. Za najlepszych lat miał najszybsze nogi w historii. Zobaczcie jak wykonuje hocus pocus czy elastico, niebywała szybkość dryblingu. No i chyba największy talent w historii, ale imprezki, reklamowanie pepsi i leys'ów z mamą oraz opaski ze znaczkiem "Nike" na całe czoło doprowadziły do takiej formy jaką prezentuje obecnie. Zerowa dynamika, mało walki. Owszem nadal ma przebłyski geniuszu, ale to nie ten Ronaldinho, chociażby kiedy razem z Ronaldo i Rivaldo tworzyli "atak R" w Brazyli.

Btw. Na bank twój upload tego filmiku, co nie?


@Down

Widze, że nawet nie masz pojęcia o piłce sprzed XXI wieku?

@Edit

Edytuj posty i pokaż jakiego typu zagrania. Tricki? Di Stefano kręcił, aż miło kiedy jego jeszcze go w planach nie było. R10 był bardzo efektowny, ale bez przesady z tą efektywnością.

04.12.2009
20:15
[6]

planet killer [ Pretorianin ]

Mortan-Mylisz sie i to bardzo.
Ronaldinho był najbardziej efektownym i jednym z najbardziej efektywnych pilkarzy świata.
Nawet Zidane najlepszy wedlug mnie njalepszy pilkarz osatnich lat nie mial aż tak miadzących doslowie zagrań
(choc równiez byl bardzo efektowny-
Cristiano Ronaldo to wypierd trickwy przy nim.

04.12.2009
20:18
[7]

planet killer [ Pretorianin ]

napster92- Zaden pilkarz w histori nie mial takich zagrań,nigdy.
Wymienisz jakiegos?

04.12.2009
20:20
[8]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Najlepszym piłkarzem jest Diego Maradona.
Amen.

04.12.2009
20:21
[9]

kociamber [ Music Is Math ]

Nie jestem fanem pilki nożnej, ale to robi naprawde duże wrażenie.

04.12.2009
20:22
[10]

planet killer [ Pretorianin ]

Nikos007- Mardona najlepszy?
To ten który nie sprawdzil sie w barcelonie?
Najlepis byli Zidane , Ronaldo i Ronaldinho(najwiekszy potencial).

04.12.2009
20:22
[11]

PitbullHans [ Legend ]

Zidane był najlepszy i koniec kropka.

04.12.2009
20:23
[12]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Najlepszym piłkarzem jest Diego Maradona.

Tak,a zwlasza jak uzywal rak ;)

04.12.2009
20:25
[13]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

planet killer ---> Ja mam swoje zdanie, ty masz swoje, ale i tak Diego jest bogiem :P Na akcje żadnego innego piłkarza nie patrzy się z taką przyjemnością. Nawet Ronaldinho nie jest wstanie mu dorównać chociaż nie wiem dlaczego :P Może jest to spowodowane przeogromną sympatią do Diego.


Emil22 ---> Z używaniem rąk jest jak ze ściąganiem ze sprawdzianie, możesz to robić dopóki nikt nie zauważy :)

04.12.2009
20:26
smile
[14]

NeroTFP [ Senator ]

Dla mnie Marc Overmars bije na głowę Ronaldinho.

04.12.2009
20:28
[15]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Wywijał, aż miło było patrzeć. :) Szkoda tylko, że wywijał, bo teraz ma tylko przebłyski.

04.12.2009
20:28
[16]

planet killer [ Pretorianin ]

Nikos007-Maradona nie mial takich zagrań jak ronaldinho poglądaj filmik.
Nie twierdze ze Ronaldinho to najlepszy pilkarz w histori tylko najbardziej efektowny i z tym chyba każdy sie zgodzi.
Choc moim zdaniem mógl byc najlepszy gdyby nie reklamy i imprezy

04.12.2009
20:28
smile
[17]

bebzoon™ [ Pretorianin ]

robi wrażenie :-)

04.12.2009
20:36
[18]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

A ja wielbię Henry'ego.

04.12.2009
20:38
[19]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

A ja wielbię Henry'ego.

Jesli to nie prowokacja,to kiepski czas na takie wyznania.

04.12.2009
20:39
smile
[20]

LeftMaziu [ Chor��y ]

A mama mi mówiła ucz się..

04.12.2009
20:42
[21]

rpn [ prison break ]

Planet killer->

Choc moim zdaniem mógl byc najlepszy gdyby nie reklamy i imprezy

Bo ty kur*a wiesz jak było.Wchodzisz na portale typu onet,pudelek czy inne bzdety i pózniej wypisujesz jakieś pierdy.Tricki to nie wszytko.Ja też jak gram to robie fajne tricki,dokładnie podaje i jakoś nie jestem najlepszy.Pieprzysz aż glowa boli.Masz max 16 lat,zgadza sie?

04.12.2009
20:44
smile
[22]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Wrażenie robi żeczywiście - niezłe.
Ale geniusz? Po prostu ma talent - geniuszu nie widzę.
Geniuszem można nazwać innego Brazylijczyka, kogo? ->

04.12.2009
20:44
[23]

Mortan [ ]

Mortan-Mylisz sie i to bardzo.
Ronaldinho był najbardziej efektownym i jednym z najbardziej efektywnych pilkarzy świata.


Co do efektywnosci to ile tytulów ma Raul albo Giggs a gdzie przy nich Ronaldinho ? :>

Oceniasz pilkarzy na tradycyjnej postawie, kto zrobi fajniejszego zwoda albo strzeli jakas bramke z czuba, a nie tego co osiagneli przez cala kariere, zreszta sa pilkarze rownierz na innych pozycjach niz atakujący ktorzy rowniez sa niezwyle wazni, ale o nich taki znawca jak ty juz nie pamieta :]

04.12.2009
20:46
[24]

planet killer [ Pretorianin ]

rpn- czlowieku ogladdasz mecze ligi mistrzow?(zaraz sie dowiesz o co mi chodzi ale najpierw odpisz)

04.12.2009
20:54
[25]

planet killer [ Pretorianin ]

No dobra załozmy że odglądasz.
Porownaj sobie postawe w najwazniejszych dziejszych uwazanych za najlepszych pilkarzy do tego:
(Pzreypominam ze cheslea miala wtedy najlepsza obrone świata
tery w szczycie formy carvallio, ashly cole, makele)

04.12.2009
20:54
smile
[26]

rpn [ prison break ]

liga mistrzów? myślałem,że takie coś to tylko w siatkówce a piłka nozna ogranicza się do mistrzostw Europy (dzis chyba losowanie grup było)

to Ty mi odpisz wiek,bo też sie musze dostosować.

04.12.2009
20:56
[27]

rpn [ prison break ]

no braow,Ronaldinho blyszczał wtedy,mial formę i było to widać.Został za to wynagrodzony.Nie zmienia to faktu,że już Mortan coś na ten temat powiedział a ty dalej swoje.

Oceniasz pilkarzy na tradycyjnej postawie, kto zrobi fajniejszego zwoda albo strzeli jakas bramke z czuba, a nie tego co osiagneli przez cala kariere,

04.12.2009
20:58
[28]

planet killer [ Pretorianin ]

Moj wiek 21 lat ogladam piłke już bardzo dlugo, i nie uwazam ronaldinho za najlepszego tylko za najbardziej utalentowanego, (zmarnowal sie)

04.12.2009
20:59
[29]

Langert [ Generaďż˝ ]

Moim zdaniem wybieranie najlepszego piłkarza trochę mija się z celem, bardziej trafne byłoby wybranie najlepszej 11 świata moim zdaniem, rozumiem wszechstronność itp ale nie można mieć wszystkiego, możesz być pomocnikiem i napastnikiem jednocześnie ale obrońcą, bramkarzem i napastnikiem raczej już nie.

04.12.2009
21:01
[30]

planet killer [ Pretorianin ]

rpn- oceniam najbardziej magiczny czas dla ronaldinho.
Doskonale wiem że on sie wypalil ale byl magiczny i nie bylo piłkarza bardziej od niego efektownego.
I każdy kto ogląda piłke to wie.

04.12.2009
21:03
[31]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

plante killer Maradonna także był bardzo efektowny miał wiele wspaniłych akcji po których jeszcze strzelał gole. Może i Ronaldinho był najefektowniejszy, chociaż mógłbym się z tym nie zgodzić bo gdzie jest Cristiano Ronaldo, gdzie jest Messi

04.12.2009
21:04
[32]

rpn [ prison break ]

Moj wiek 21 lat ogladam piłke już bardzo dlugo, i nie uwazam ronaldinho za najlepszego tylko za najbardziej utalentowanego, (zmarnowal sie)

To fajnie,że oglądasz.Mój dziadek,który ma 70 lat też ogląda, a większego pojęcia o piłce nie ma-rozkmiń aluzję:) zaryzykuje stwierdzenie,że masz pojęcie o piłce jak każdy kibic futbolu (nie mówie,że ja mam jakieś wygórowane).Wiesz,to widać w twoich wypowiedziach,że zakochałeś się w kilku filmikach i je prezentujesz.Teraz ja mogę wkleić kilka linków CR jak zwodził,strzelał,ale po co?każdy wie,kto jakie zdolności prezentuje,i tak jak napisał Langert nie da się jednogłośnie powiedzieć kto jest najlepszy itp.Liczą sie osiągniecia!

04.12.2009
21:05
[33]

planet killer [ Pretorianin ]

Ty morat wiedz o tym że w szczycie formy r10 osmieszal najlepszych obroncow świata.
Np:
-Nesta
-Carvalio
-Tery
-Maldini
-Ashly Cole
i wielu innych

04.12.2009
21:07
[34]

rpn [ prison break ]

Ty planet killer wiedz o tym że w szczycie formy CR7 osmieszal najlepszych obroncow świata.

Np:
-Nesta
-Carvalio
-Tery
-Maldini
-Ashly Cole
i wielu innych

Bez sensu dyskusja =)

04.12.2009
21:11
[35]

planet killer [ Pretorianin ]

rpn-Mam duzo wieksze pojęcie od ciebie(wystarczy przeczytac twoj post nr 26 w wątku).
Ronaldinho w formie był magiczny i nikt mu tego nie odbierze.
I moim zdaniem nie byl najlepszym pilkarzem w histori (MS 2006 ... rip roni)
najlepszy bez cienia watpliwosci byl Zidane ktory byl równiez ultra-efektowny (nie az tak jak roni)
a przy tym bardziej efektywny.
jednak roni mial talent jakiego mialo tylko kilku moze pilkarzy w histori.

04.12.2009
21:13
[36]

rpn [ prison break ]

rpn-Mam duzo wieksze pojęcie od ciebie(wystarczy przeczytac twoj post nr 26 w wątku).

Ech :)

04.12.2009
21:16
[37]

planet killer [ Pretorianin ]

Cr7 nie mial i nie ma takiej jakosc gry w najwazniejszych meczach jak roni.
ronaldinho w szczycie formy zjada(genialnego nie zaprzeczam) Cristiano Roanldo na sniadanie.
Ok spadam jutro koło puludnia załoze nowy watek o ronaldinho i bende go wychwalal pod niebiosa.

04.12.2009
22:40
[38]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

-Carvalio
-Tery


Jak nie wiesz wielki znaFco jak brzmi nazwisko piłkarzy to się nie błaźnij i w ogóle go nie wymieniaj.


jednak roni mial talent jakiego mialo tylko kilku moze pilkarzy w histori.

Takich talentów był tysiące, tylko większość kończyła się w wieku 12 lat. Ronaldinho jak na Brazylijczyka przystało pokazał klasę w Europie już jako szczeniak i równie szybko jak przystało na Brazylijczyka, zniknął z wielkiego futbolu. Tyle w temacie.

04.12.2009
23:21
[39]

tomazzi [ Flash YD ]

Włączam filmik. Jakieś śmieszne budowanie nastroju niby poważną muzyką. To piłka a nie święta wojna, dali by coś wesołego. Mija kilka męczących sekund, pojawia się trik. Popularnie zwany elastiko. Myślę sobie: co w tym niezwykłego? przecież Ronaldo robił to kilka lat przed Ronaldinho. Dalej już nie oglądałem bo to nawet nie ma sensu :) Pokazaliby obiektywny obraz piłkarza a nie tylko to co mu wychodziło :)

05.12.2009
09:29
smile
[40]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Ten chomik najlepszy?

<== Cały wątek i posty planet killera ssą.

05.12.2009
10:41
smile
[41]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Klikając link pomyślałem jak nie ma tam filmiku o Ronaldinho to autor wątku jest pajacem :D

Ale jak ktoś chce chociaż troche zobaczyć co robił Ronaldinho na boisko to trzeba obejrzeć ten 3-częściowy filmik. !!! Polecam

część 1

część 2

część 3

05.12.2009
11:09
smile
[42]

rpn [ prison break ]

matirixos-> każdy szanujący się fanatyk piłki,bez Twoich filmików wie co potrafi R10 :)

05.12.2009
11:26
[43]

matirixos [ BLAUGRANA ]

rpn --> wiem ale akurat oglądałem mase filmików o nim i ten co wkleiłem wyżej jest chyba najlepszy ;]

Ale na forum są też nie fanatycy :D

05.12.2009
11:31
[44]

M'q [ Schattenjäger ]

Nie chomik, tylko kon :P

05.12.2009
11:41
[45]

settoGOne [ settogo ]

popatrz na prekursora takich rzeczy lepiej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.