patrykpo [ Legionista ]
Problemy z Gta 4
witam , mam problem z grą gta 4 instaluje ją wszystko jest dobrze a jak chcem wyłączyc i właczyc komputer to potem mi gta4 nie chce odpalic o co chodzi??

Mały eS [ Death from Above! ]
Oryginał?
Sc00®pY [ Loler ]
1.oryginał?
2.zainstalowałeś wszystkie cztery patche ? ( 1.0.1.0,1.0.2.0,1.0.3.0,1.0.4.0) - jeśli nie,ściągnij wszystkie i zainstaluj kolejno.
3.Uruchamiasz przez Rockstar games social club ?
4.Jeśli wszystko na tak to możesz spróbować legalnie zcrackować grę

kęsik [ Legend ]
2.zainstalowałeś wszystkie cztery patche ?
Poprawka - patchy było pięć.