GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z Gta 4

04.12.2009
19:49
[1]

patrykpo [ Legionista ]

Problemy z Gta 4

witam , mam problem z grą gta 4 instaluje ją wszystko jest dobrze a jak chcem wyłączyc i właczyc komputer to potem mi gta4 nie chce odpalic o co chodzi??

04.12.2009
19:57
smile
[2]

Mały eS [ Death from Above! ]

Oryginał?

04.12.2009
20:02
[3]

Sc00®pY [ Loler ]

1.oryginał?
2.zainstalowałeś wszystkie cztery patche ? ( 1.0.1.0,1.0.2.0,1.0.3.0,1.0.4.0) - jeśli nie,ściągnij wszystkie i zainstaluj kolejno.
3.Uruchamiasz przez Rockstar games social club ?
4.Jeśli wszystko na tak to możesz spróbować legalnie zcrackować grę

05.12.2009
10:50
smile
[4]

kęsik [ Legend ]

2.zainstalowałeś wszystkie cztery patche ?

Poprawka - patchy było pięć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.