lajtowy ziomek:) [ God of War ]
Halo 3, prośba o pomoc - Theatre.
Witam, proszę, a żeby ktoś napisał mi jak korzystać z trybu Theatre (wybaczcie jeśli nazwa jest przekręcona;P) w grze Halo 3. Otóż sprawa ma się następująco:
Mam abonament gold na swoim koncie XBL, w Halo 3 grywam wraz z bratem na dwa pady w trybie Social Slayer, ( Brat wówczas gra na moim "powielonym" Gamertagu, czyli: Gametag (ja) i Gamertag(1) (to brat) ). No i właśnie tutaj prosiłbym o jak najbardziej szczegółowy opis, co mam zrobić aby móc oglądać filmiki z meczów jakie stoczyłem wraz z bratem w Halo 3 przez XBL.
Za pomoc, z góry dziękuję.;)

lajtowy ziomek:) [ God of War ]
Może dzisiaj ktoś będzie wstanie pomóc w omawianej kwestii.
Wybaczcie, że tak post, pod postem ale wątek założyłem wczoraj, także opcji "edytuj post" nie mam. A liczę, że dzisiaj ktoś będzie mi wstanie odpowiedzieć na pytanie jakie zadałem powyżej. Pozdrawiam.;)