GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pewien problem....

04.12.2009
19:02
smile
[1]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Pewien problem....

Otóż mam ten sam problem co gościu z 1 linku tzn format NTFS nie moge wypakować pliku z płyty powyżej 4 GB i muszę przekonwerterować dyski.

Pytania:
1 czy to bezpieczne ?
2 Jak zabezpieczyć dane ?
3. Robil już to ktoś ?
4 Jak ?
5 Ile to trwa ?

Z gory thx za pomoc.

04.12.2009
19:05
[2]

Narmo [ nikt ]

Odpowiedz w tym wątku a nie Nowy wątek

1. Tak samo jak każda ingerencja w strukturę logicznadysku. Jeżeli nie zabraknie w międzyczasie to nie będzie problemu.
2. Przekopiuj je gdzieś?
3. Ta.
4. Dobrze
5. Chwilę

Edit: O. Jest link. I na samym końcu masz wszystko podane.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.