
gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
Pewien problem....
Otóż mam ten sam problem co gościu z 1 linku tzn format NTFS nie moge wypakować pliku z płyty powyżej 4 GB i muszę przekonwerterować dyski.
Pytania:
1 czy to bezpieczne ?
2 Jak zabezpieczyć dane ?
3. Robil już to ktoś ?
4 Jak ?
5 Ile to trwa ?
Z gory thx za pomoc.
Narmo [ nikt ]
Odpowiedz w tym wątku a nie Nowy wątek
1. Tak samo jak każda ingerencja w strukturę logicznadysku. Jeżeli nie zabraknie w międzyczasie to nie będzie problemu.
2. Przekopiuj je gdzieś?
3. Ta.
4. Dobrze
5. Chwilę
Edit: O. Jest link. I na samym końcu masz wszystko podane.