
Danny112 [ Centurion ]
Jak mogę zwalczyć ten bardzo wysoki in w cs??
Pytanie tak jak w temacie !!!
Jak mogę zwalczyć ten bardzo wysoki in w cs?? Z nim są straszne lagi! I czasami choke i loss tez mi skaczą!
Moje łącze NEO 1mb/s
Wspomne że mam małe pingi a in jest duże ;]
POMOCY!!!
Danny112 [ Centurion ]
up