GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak mogę zwalczyć ten bardzo wysoki in w cs??

04.12.2009
18:41
smile
[1]

Danny112 [ Centurion ]

Jak mogę zwalczyć ten bardzo wysoki in w cs??

Pytanie tak jak w temacie !!!


Jak mogę zwalczyć ten bardzo wysoki in w cs?? Z nim są straszne lagi! I czasami choke i loss tez mi skaczą!

Moje łącze NEO 1mb/s

Wspomne że mam małe pingi a in jest duże ;]

POMOCY!!!

04.12.2009
19:15
[2]

Danny112 [ Centurion ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.