GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Programiki do tworzenia gier.

04.12.2009
18:39
smile
[1]

Mjocik [ Legionista ]

Programiki do tworzenia gier.

szukam jakichs programow do tworzenia gier zarowno tych skomplikowanych jak i prostych w obsłudze. prosze o propozycje poniewaz chce zaczac przygode z tworzeniem gier ;).

04.12.2009
18:44
[2]

tomazzi [ Flash YD ]

The Games Factory

04.12.2009
18:45
[3]

Bosmanfrx [ Tankista ]

FPS Creator i Torque. Więcej nie pamiętam. Gdybym sobie przypomniał to napiszę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.