
Mjocik [ Legionista ]
Programiki do tworzenia gier.
szukam jakichs programow do tworzenia gier zarowno tych skomplikowanych jak i prostych w obsłudze. prosze o propozycje poniewaz chce zaczac przygode z tworzeniem gier ;).
tomazzi [ Flash YD ]
The Games Factory
Bosmanfrx [ Tankista ]
FPS Creator i Torque. Więcej nie pamiętam. Gdybym sobie przypomniał to napiszę.