GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywanie płyt.

04.12.2009
18:22
[1]

MrBubble [ Pretorianin ]

Nagrywanie płyt.

Jaki jest najlepszy program do nagrywania płyt?
Dotychczas używałem nero ale tak się zastanawiam czy może coś lepszego jest ?

04.12.2009
18:34
[2]

winner [ PGR Maniac ]

ImgBurn

04.12.2009
18:39
[3]

pawlik23345 [ Centurion ]

lepsze jest nie piracenie

04.12.2009
18:41
[4]

MrBubble [ Pretorianin ]

[3] -> Człowieku jeśli dla Ciebie nagrywanie płyt jest jednoznaczne z piractwem to radze się troszeczkę dokształcić...

Edit: [2], [5] -> Dzięki, przetestuje tego ImgBurn'a :)

04.12.2009
18:42
[5]

Valem [ Makaron Shakaron ]

lepsze jest nie piracenie

Wyjdz i nie wracaj. Co do pytania to [2]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.