MrBubble [ Pretorianin ]
Nagrywanie płyt.
Jaki jest najlepszy program do nagrywania płyt?
Dotychczas używałem nero ale tak się zastanawiam czy może coś lepszego jest ?
winner [ PGR Maniac ]
ImgBurn
pawlik23345 [ Centurion ]
lepsze jest nie piracenie
MrBubble [ Pretorianin ]
[3] -> Człowieku jeśli dla Ciebie nagrywanie płyt jest jednoznaczne z piractwem to radze się troszeczkę dokształcić...
Edit: [2], [5] -> Dzięki, przetestuje tego ImgBurn'a :)
Valem [ Makaron Shakaron ]
lepsze jest nie piracenie
Wyjdz i nie wracaj. Co do pytania to [2]