shinobi10 [ ShadouQ ]
Gothic 2 złota edycja
Witam! Byłem dziś w biedronce i kupiłem gothic 2 złota edycja za 10.00 zł i problem gry włanczam grę pokazuje mi się napis w menu głównym Gothic 2 noc kruka ,mam pytanie czy jak przejdę Gothic 2 noc kruka to Gothic 2 będzie odblokowany ?
PS Nie wiem czy to normalne
Santaix [ Pretorianin ]
Gothic II NK dodaje nowy świat od razu do gry. Grasz normalnie w GII , ale masz więcej rzeczy itp. Fabuła jest ta sama , jedynie dodaje nową kampanie.
shinobi10 [ ShadouQ ]
dzięki nie wiedziałem .
Super
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Niestety nie ma możliwości zainstalowania samej podstawki GII mając płytę ze Złotej Edycji.
Musisz grać w grę z dodatkiem - nie bój się jednak, gra jest tylko wzbogacona przez to.
Jedynym minusem jest zwiększony poziom trudności ale o to zabiegali już sami fani :)
shinobi10 [ ShadouQ ]
a co trzeba zrobić aby grać w kampanie z normalnego Gothica 2?
shinobi10 [ ShadouQ ]
UP
Broken_Heart [ Konsul ]
Gothic II ZE to wzbogacony o dodatkowy rozdział Gothic II.
Czyli grając w Noc Kruka grasz w normalnego Gothica.

HENKOKS [ Chor��y ]
a ja mam taki problem miałem kiedyś od kupla gothic 2 nk (zwykły) kupiłem niedawno Gothix 2 Gold no i gdy prubuje edytować w GOMAN to mi wyskakuje nieprawidłowy format pliku co jest kiedyś to działało czy morze to być od Wersju GOLD ??