GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 2 złota edycja

04.12.2009
18:04
[1]

shinobi10 [ ShadouQ ]

Gothic 2 złota edycja

Witam! Byłem dziś w biedronce i kupiłem gothic 2 złota edycja za 10.00 zł i problem gry włanczam grę pokazuje mi się napis w menu głównym Gothic 2 noc kruka ,mam pytanie czy jak przejdę Gothic 2 noc kruka to Gothic 2 będzie odblokowany ?

PS Nie wiem czy to normalne

04.12.2009
18:06
[2]

Santaix [ Pretorianin ]

Gothic II NK dodaje nowy świat od razu do gry. Grasz normalnie w GII , ale masz więcej rzeczy itp. Fabuła jest ta sama , jedynie dodaje nową kampanie.

04.12.2009
18:07
[3]

shinobi10 [ ShadouQ ]

dzięki nie wiedziałem .
Super

04.12.2009
18:09
[4]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Niestety nie ma możliwości zainstalowania samej podstawki GII mając płytę ze Złotej Edycji.
Musisz grać w grę z dodatkiem - nie bój się jednak, gra jest tylko wzbogacona przez to.
Jedynym minusem jest zwiększony poziom trudności ale o to zabiegali już sami fani :)

05.12.2009
10:18
[5]

shinobi10 [ ShadouQ ]

a co trzeba zrobić aby grać w kampanie z normalnego Gothica 2?

05.12.2009
14:40
[6]

shinobi10 [ ShadouQ ]

UP

05.12.2009
14:44
[7]

Broken_Heart [ Konsul ]

Gothic II ZE to wzbogacony o dodatkowy rozdział Gothic II.
Czyli grając w Noc Kruka grasz w normalnego Gothica.

05.12.2009
14:55
smile
[8]

HENKOKS [ Chor��y ]

a ja mam taki problem miałem kiedyś od kupla gothic 2 nk (zwykły) kupiłem niedawno Gothix 2 Gold no i gdy prubuje edytować w GOMAN to mi wyskakuje nieprawidłowy format pliku co jest kiedyś to działało czy morze to być od Wersju GOLD ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.