
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Co myślicie o Fable 3? [Xbox 360]
Napiszcie swoje opinie o tej grze
WolfHunter [ And Justice for All ]
Jeszcze nie wyszła i gówno o niej wiemy.
Kamil 11 [ Konsul ]
Fable : The lost chapters - No coment przeszłem 6 razy .
Fable II - wypas przeszłem 4 razy ( raz dobrym i złym facetem , a potem raz dobrą i złą babką )
Jak trójka będzie w sklepach to od razu kupuję .
Chudy The Barbarian [ Legend ]
Nic nie wiadomo mi o tej grze.

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
Zajebista, robie wlasnie 4 questa.
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
A ja juz zdalem
RadaR001 [ Legionista ]
Fable 3 - nie wiem jaka jest ta gra ale czytając o niej dowiedziałem się że będzie w niej, połowa gry RPG a po przejęciu tronu (połowa gry) będzie to strategia.Nie wiem czy ta zmiana wyjdzie na dobre ale pierwsze dwie części są super.