GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co myślicie o Fable 3? [Xbox 360]

04.12.2009
18:03
smile
[1]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Co myślicie o Fable 3? [Xbox 360]

Napiszcie swoje opinie o tej grze

04.12.2009
18:04
[2]

WolfHunter [ And Justice for All ]

Jeszcze nie wyszła i gówno o niej wiemy.

04.12.2009
23:36
[3]

Kamil 11 [ Konsul ]

Fable : The lost chapters - No coment przeszłem 6 razy .
Fable II - wypas przeszłem 4 razy ( raz dobrym i złym facetem , a potem raz dobrą i złą babką )
Jak trójka będzie w sklepach to od razu kupuję .

04.12.2009
23:42
[4]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Nic nie wiadomo mi o tej grze.

05.12.2009
00:06
smile
[5]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Zajebista, robie wlasnie 4 questa.

05.12.2009
00:45
[6]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

A ja juz zdalem

spoiler start
Idiota
spoiler stop

05.12.2009
10:02
[7]

RadaR001 [ Legionista ]

Fable 3 - nie wiem jaka jest ta gra ale czytając o niej dowiedziałem się że będzie w niej, połowa gry RPG a po przejęciu tronu (połowa gry) będzie to strategia.Nie wiem czy ta zmiana wyjdzie na dobre ale pierwsze dwie części są super.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.