GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z zegarkiem, rysa?!

04.12.2009
17:50
[1]

Haunito [ Centurion ]

Problem z zegarkiem, rysa?!

Mam pewien problem, posiadam zegarek Emporio Armani i szybka jest trochę porysowana. Tzn ma jedną dość pokażna rysę. I teraz moje pytanie? Czy jeżeli zaniosę to do zegarmistrza to da się to zatuszować w jakikolwiek sposób, ew. wymienić szybke? Jeżeli tak to ile zapłacę za taki zabieg?

04.12.2009
17:53
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Założenie szkła do zegarka 10 - 150 zł



Ale czy dopasuje się szkło do każdego zegarka to już najlepiej zapytać się w renomowanym zakładzie zegarmistrzowskim.

04.12.2009
17:57
[3]

Haunito [ Centurion ]

Dzięki za info Mir~, cholera jasna jeszcze jak zmieści się w 100 to będzie dobrze, jeżeli chodzi o model to to ten:



Do tego nie wiem czy w mojej zapyziałej mieścinie ktoś się tego podejmie. Ktoś jeszcze orientuje się w temacie takich wad?

04.12.2009
18:16
[4]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Myślę, że u byle jakiego zegarmistrza będzie problem. Musisz zgłosić się z tym do jakiegoś profesjonalisty, a nie podwórkowego zegarmistrza.

04.12.2009
18:26
[5]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

W moim Longinesie ostatnio wymieniałem szkiełko. Coś koło stówki zapłaciłem.

edit: Zapomniałem się pośmiać z oryginalnego zegarka Armani:D.

04.12.2009
18:28
[6]

Mr_Baggins [ Legend ]

W przypadku używanego zegarka "marki" Emporio Armani wymiana szkiełka za 100 zł to będzie jakieś 80% wartości sprzętu.

04.12.2009
18:31
smile
[7]

Haunito [ Centurion ]

Uderz w stół ... , wiedziałem że nie obejdzie się opinii "speców", jeżeli możecie pomóc to pomóżcie jakąś radą jeżeli nie to nie próbujcie na siłę pokazać jacy jesteście wtajemniczeni w świat zegarkó, ok?

04.12.2009
18:36
[8]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Nie trzeba być wtajemniczonym w świat zegarków, żeby stwierdzić, że to chińska paździerz. Idź do zegarmistrza to powie ile to kosztuje. Skoro mnie kosztowało 100, to możesz liczyć, że za to cudo dasz troszkę mniej.

04.12.2009
18:38
[9]

Haunito [ Centurion ]

Zenedon --> świetnie ;]

/topic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.