
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
To prawda ze...
ze epizody na ps3 sa zapowiedziana na marzec 2010?? pytam tych co wiedza bo ostatnio cos pisza wlasnie o tym z gory dziekuje pozdro!

A.q.u.a. [ Pretorianin ]
aha no i mowie oczywiscie o dlc do gta 4
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Ile jeszcze zrobisz takich dennych wątków?
Nikos007 [ Liverpool FC ]
To nie prawda.
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
jezeli to was nie interesuje to nie wchodzcie na takie watki i nie piszcie na nich moim zdaniem wyjdzie bo trudno uwierzyc zeby rg zrezygnowal z zarobienia wiekszej kupy kasy no nic pozyjemy zobaczymy...
psiuniek [ Pan Demolka ]
[4]
Bryden [ Konsul ]
"bo ostatnio cos pisza wlasnie o tym "
Daj linka.
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
ogladalem sobie filmiki z episodes from liberty city i ballad of gay tony i tam rozbaczali ze szkoda ze nie wyjdzie na ps3 i pc itp itd i jakis koles napisal ze ma byc w marcu 2010 nie pamietam jaki to byl filmik ale jescze w komentach na ultimie pisza link:
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
przeczytajcie komenty

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]
A ja napiszę że MGS4 wychodzi jutro na xboxa.
Też mi uwierzysz?
Valem [ Makaron Shakaron ]
Co mnie jakies komenty obchodza skoro oficjalne stanowisko R* jest inne
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
ale metal gear solid to gra ktora zawsze byla na konsole sony wiec nie jest raczej mozliwe ze wyjdzie na xboxa 360 tak samo jak na ps3 nie wyjda gearsy bo gearsy sa od microsoftu

A.q.u.a. [ Pretorianin ]
taaa tak samo jak gta 4 dostalo OFICJALNE POTWIERDZENIE ze nie wyjdzie na pc ta
dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]
daj link do tego wywiadu

Qverty™ [ Legend ]
R* trabio że nie będzie DLC do GTA IV na ps3 i PC a ten swoje...ale ty jestęs koleś upierdliwy, żyć nie możesz bez tych DLC? NIE BĘDZIE na ps3 DLC do GTA4 i EOT...

A.q.u.a. [ Pretorianin ]
nie pamietam na jakiej to bylo stronie ten wywiad poszukajcie w google
Widzący [ Legend ]
Piszesz drogi kolego mało gramatycznie i źle ortograficznie a na dodatek umieszczasz wątek w złej kategorii. Popraw się, zalecam wiecej czytać (w tym regulamin forum), mniej pisać i bardziej przyłożyć się do nauki, szczególnie do nauki języka polskiego. Węszę kłopoty w dostaniu się do przyzwoitego gimnazjum.
dawido137 [ tratatat ]
A ja Ci mówię ze nie będzie tych dodatków na ps3
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
pisze jezykiem wspolczesnym czyli nie zwracajac uwagi na ch czy samo h umiem pisac normalnie ale mi sie nie chce gdyz nie mam czasu a co do dodatkow to chcialbym aby wyszlo na pc i ps3 ale to zalezy tylko od rg ich gra ich decyzja
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
mnie to prawde mowiac juz wisi ale moje zdanie jest takie bo trudno mi uwierzyc zeby rg zrezygnowal z zarobienia wiekszej kasy wiec wydaje mi sie ze wyjda ale tak czy siak ps3 dostanie L.A NOIRE I AGENTA

Valem [ Makaron Shakaron ]
pisze jezykiem wspolczesnym czyli nie zwracajac uwagi na ch czy samo h
Od kiedy w jezyku wspolczesnym pisze sie nie zwracajac uwagi na ortografie?
Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
Tak wyjdą --->Jedna z popularnych amerykańskich stacji radiowych, postanowiła przeprowadzić wywiad z przedstawicielami Rockstar.
Redaktorzy tak długo męczyli trudnymi pytaniami gości, że ci w końcu ujawnili nam co nieco nowych wiadomości.
Okazało się, że DLC przeznaczone jak dotąd na Xbox'a, może doczekać się już niedługo premiery na PlayStation 3.
Co więcej, podobno już w marcu będziemy mogli usłyszeć o kolejnej części - GTA V. Źródło gtasite.pl

A.q.u.a. [ Pretorianin ]
hej,a jak bylo z dodatkami do fallout 3??? tez wychodzily tylko na xboxa 360 a potem zostaly wydane w game of the year edition moze z dodatkami tez tak bedzie

maniak17 [ Kapitan Lufa ]
Daj spokój... Microsoft o to szczególnie zadbał żeby epizody były wydane tylko na xbox 360. Podobno wyłożyli na to strasznie dużo kasy.
Skończ z pisaniem durnych wątków o tym samym. To już trzeci taki sam od ciebie.
A.q.u.a. [ Pretorianin ]
ale umowa microsoftu z rockstargames konczy sie tego roku wiec ozna sie spodziewac epizodow w 2010 a jaka firma nie chce zarobic?