GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To prawda ze...

04.12.2009
17:23
smile
[1]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

To prawda ze...

ze epizody na ps3 sa zapowiedziana na marzec 2010?? pytam tych co wiedza bo ostatnio cos pisza wlasnie o tym z gory dziekuje pozdro!

04.12.2009
17:24
smile
[2]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

aha no i mowie oczywiscie o dlc do gta 4

04.12.2009
17:26
[3]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Ile jeszcze zrobisz takich dennych wątków?

04.12.2009
17:28
[4]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

To nie prawda.

04.12.2009
17:31
[5]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

jezeli to was nie interesuje to nie wchodzcie na takie watki i nie piszcie na nich moim zdaniem wyjdzie bo trudno uwierzyc zeby rg zrezygnowal z zarobienia wiekszej kupy kasy no nic pozyjemy zobaczymy...

04.12.2009
19:28
[6]

psiuniek [ Pan Demolka ]

[4]

05.12.2009
11:21
[7]

Bryden [ Konsul ]

"bo ostatnio cos pisza wlasnie o tym "

Daj linka.

05.12.2009
13:48
[8]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

ogladalem sobie filmiki z episodes from liberty city i ballad of gay tony i tam rozbaczali ze szkoda ze nie wyjdzie na ps3 i pc itp itd i jakis koles napisal ze ma byc w marcu 2010 nie pamietam jaki to byl filmik ale jescze w komentach na ultimie pisza link:

05.12.2009
13:49
[9]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

przeczytajcie komenty

05.12.2009
13:50
smile
[10]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

A ja napiszę że MGS4 wychodzi jutro na xboxa.
Też mi uwierzysz?

05.12.2009
13:52
[11]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Co mnie jakies komenty obchodza skoro oficjalne stanowisko R* jest inne

05.12.2009
13:53
[12]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

ale metal gear solid to gra ktora zawsze byla na konsole sony wiec nie jest raczej mozliwe ze wyjdzie na xboxa 360 tak samo jak na ps3 nie wyjda gearsy bo gearsy sa od microsoftu

05.12.2009
13:53
smile
[13]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

taaa tak samo jak gta 4 dostalo OFICJALNE POTWIERDZENIE ze nie wyjdzie na pc ta

05.12.2009
13:54
[14]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

daj link do tego wywiadu

05.12.2009
13:54
smile
[15]

Qverty™ [ Legend ]

R* trabio że nie będzie DLC do GTA IV na ps3 i PC a ten swoje...ale ty jestęs koleś upierdliwy, żyć nie możesz bez tych DLC? NIE BĘDZIE na ps3 DLC do GTA4 i EOT...

05.12.2009
13:56
smile
[16]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

nie pamietam na jakiej to bylo stronie ten wywiad poszukajcie w google

05.12.2009
13:57
[17]

Widzący [ Legend ]

Piszesz drogi kolego mało gramatycznie i źle ortograficznie a na dodatek umieszczasz wątek w złej kategorii. Popraw się, zalecam wiecej czytać (w tym regulamin forum), mniej pisać i bardziej przyłożyć się do nauki, szczególnie do nauki języka polskiego. Węszę kłopoty w dostaniu się do przyzwoitego gimnazjum.

05.12.2009
13:57
[18]

dawido137 [ tratatat ]

A ja Ci mówię ze nie będzie tych dodatków na ps3

05.12.2009
14:04
[19]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

pisze jezykiem wspolczesnym czyli nie zwracajac uwagi na ch czy samo h umiem pisac normalnie ale mi sie nie chce gdyz nie mam czasu a co do dodatkow to chcialbym aby wyszlo na pc i ps3 ale to zalezy tylko od rg ich gra ich decyzja

05.12.2009
14:12
[20]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

mnie to prawde mowiac juz wisi ale moje zdanie jest takie bo trudno mi uwierzyc zeby rg zrezygnowal z zarobienia wiekszej kasy wiec wydaje mi sie ze wyjda ale tak czy siak ps3 dostanie L.A NOIRE I AGENTA

05.12.2009
16:29
smile
[21]

Valem [ Makaron Shakaron ]


pisze jezykiem wspolczesnym czyli nie zwracajac uwagi na ch czy samo h

Od kiedy w jezyku wspolczesnym pisze sie nie zwracajac uwagi na ortografie?

05.12.2009
16:35
[22]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Tak wyjdą --->Jedna z popularnych amerykańskich stacji radiowych, postanowiła przeprowadzić wywiad z przedstawicielami Rockstar.
Redaktorzy tak długo męczyli trudnymi pytaniami gości, że ci w końcu ujawnili nam co nieco nowych wiadomości.

Okazało się, że DLC przeznaczone jak dotąd na Xbox'a, może doczekać się już niedługo premiery na PlayStation 3.
Co więcej, podobno już w marcu będziemy mogli usłyszeć o kolejnej części - GTA V. Źródło gtasite.pl

05.12.2009
19:40
smile
[23]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

hej,a jak bylo z dodatkami do fallout 3??? tez wychodzily tylko na xboxa 360 a potem zostaly wydane w game of the year edition moze z dodatkami tez tak bedzie

05.12.2009
21:16
smile
[24]

maniak17 [ Kapitan Lufa ]

Daj spokój... Microsoft o to szczególnie zadbał żeby epizody były wydane tylko na xbox 360. Podobno wyłożyli na to strasznie dużo kasy.

Skończ z pisaniem durnych wątków o tym samym. To już trzeci taki sam od ciebie.

06.12.2009
13:15
[25]

A.q.u.a. [ Pretorianin ]

ale umowa microsoftu z rockstargames konczy sie tego roku wiec ozna sie spodziewac epizodow w 2010 a jaka firma nie chce zarobic?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.