Obligator [ Pretorianin ]
halo 2 problem
Witam!
Ostatnio ściągnąłem sobie Halo2, ale nie mam pojęcia jak się je instaluje, ponieważ potrzebny jest jakiś program Razor1911, a nie mogę go nigdzie znaleźć. Mogę Was prosić o pomoc w tej sprawie?
Sc00®pY [ Loler ]
1.Na tym forum nie tolerują piratów
2.Razor 1911 to nie program tylko grupa piracąca gry
3.Większość piratów po ściągnieciu jest spakowana i należy je rozpakować np WinRARem :>
Obligator [ Pretorianin ]
tak też zrobiłem, ale po rozpakowaniu pojawiły się pliki, które ni jak pasują do Daemona o jest ich wiele,np. "rzr-ho2r.001"... 002 ,itd.

Sc00®pY [ Loler ]
to kliknij ddrugim na jeden z nich i daj wypakuj,bo jak jest ich dużo i mają podobne nazwy to to jest chyba jedno archiwum,podzielone na części,jak jedno dasz żeby wypakowywało to się wypakuje ze wszystkch
Obligator [ Pretorianin ]
nie mam opcji wypakowania :/ mam tylko kompensacja i dodanie do archiwum
ściągnąłem>wypakowałem> pojawiły mi się te dziwne pliki

Obligator [ Pretorianin ]
UP