GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

halo 2 problem

04.12.2009
17:20
[1]

Obligator [ Pretorianin ]

halo 2 problem

Witam!
Ostatnio ściągnąłem sobie Halo2, ale nie mam pojęcia jak się je instaluje, ponieważ potrzebny jest jakiś program Razor1911, a nie mogę go nigdzie znaleźć. Mogę Was prosić o pomoc w tej sprawie?

04.12.2009
17:23
[2]

Sc00®pY [ Loler ]

1.Na tym forum nie tolerują piratów
2.Razor 1911 to nie program tylko grupa piracąca gry
3.Większość piratów po ściągnieciu jest spakowana i należy je rozpakować np WinRARem :>

04.12.2009
17:26
[3]

Obligator [ Pretorianin ]

tak też zrobiłem, ale po rozpakowaniu pojawiły się pliki, które ni jak pasują do Daemona o jest ich wiele,np. "rzr-ho2r.001"... 002 ,itd.

04.12.2009
17:43
smile
[4]

Sc00®pY [ Loler ]

to kliknij ddrugim na jeden z nich i daj wypakuj,bo jak jest ich dużo i mają podobne nazwy to to jest chyba jedno archiwum,podzielone na części,jak jedno dasz żeby wypakowywało to się wypakuje ze wszystkch

04.12.2009
17:55
[5]

Obligator [ Pretorianin ]

nie mam opcji wypakowania :/ mam tylko kompensacja i dodanie do archiwum

ściągnąłem>wypakowałem> pojawiły mi się te dziwne pliki

05.12.2009
03:45
smile
[6]

Obligator [ Pretorianin ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.