GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z mozillą

04.12.2009
16:12
smile
[1]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

Problem z mozillą

Mozilla nie zapamiętuje mi ustawień stron.
Gdy wejdę na gola i kliknę w tą reklamę flashpionta to już więcej nie powinna sie on pojawiać.
Gdy wyłącze przeglądarkę i włącze ponownie to ta reklama znowu mi się wyświetla...
Na innych stronach miałem ustawione autologowanie, a teraz muszę robić tą ręcznie.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje...

Pomoże ktoś?

04.12.2009
16:27
[2]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

narzędzia>>prywatność i sprawdź tam czy jest wybrana opcja zapamiętywania. Ew. wyczyść historię - narzędzia i tam jest któraś z opcji. Ja w podobnej sytuacji próbowałem wszystkiego a pomogła reinstalacja Mozilli.

04.12.2009
17:01
smile
[3]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

narzędzia>>prywatność tam bedziesz coś miał

04.12.2009
17:05
[4]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

tak ---------------------------------------------------------------------------------------------------------->


Problem z mozillą - BossManPL
04.12.2009
17:10
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9741803

04.12.2009
17:17
smile
[6]

SVath [ Pretorianin ]

To ja mam inny problem ale nie chce zakładać nowego wątku wiec napisze tutaj :). Mianowicie mozilla często nie buforuje mi filmików czy to na GOLu czy na YouTube lub innych stronach. Jedynie reset kompa pomada. Oczywiście próbowałem wyczyścić historię ale to nic nie daje. Jakieś pomysły ?

pozdro

04.12.2009
17:27
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

SVath ---> Może użyj dobrego programu CCleaner. Wyczyści co trzeba i może pomoże.

04.12.2009
17:46
[8]

SVath [ Pretorianin ]

mirencjum dzięki :) trzeba przetestować

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.