
dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]
Problem z mozillą
Mozilla nie zapamiętuje mi ustawień stron.
Gdy wejdę na gola i kliknę w tą reklamę flashpionta to już więcej nie powinna sie on pojawiać.
Gdy wyłącze przeglądarkę i włącze ponownie to ta reklama znowu mi się wyświetla...
Na innych stronach miałem ustawione autologowanie, a teraz muszę robić tą ręcznie.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje...
Pomoże ktoś?
Macco™ [ Child Of The Damned ]
narzędzia>>prywatność i sprawdź tam czy jest wybrana opcja zapamiętywania. Ew. wyczyść historię - narzędzia i tam jest któraś z opcji. Ja w podobnej sytuacji próbowałem wszystkiego a pomogła reinstalacja Mozilli.

wydolny_pławikonik [ Konsul ]
narzędzia>>prywatność tam bedziesz coś miał
BossManPL [ Generaďż˝ ]
tak ---------------------------------------------------------------------------------------------------------->
mirencjum [ operator kursora ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9741803

SVath [ Pretorianin ]
To ja mam inny problem ale nie chce zakładać nowego wątku wiec napisze tutaj :). Mianowicie mozilla często nie buforuje mi filmików czy to na GOLu czy na YouTube lub innych stronach. Jedynie reset kompa pomada. Oczywiście próbowałem wyczyścić historię ale to nic nie daje. Jakieś pomysły ?
pozdro
mirencjum [ operator kursora ]
SVath ---> Może użyj dobrego programu CCleaner. Wyczyści co trzeba i może pomoże.
SVath [ Pretorianin ]
mirencjum dzięki :) trzeba przetestować