GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karty graficzne

04.12.2009
15:10
[1]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Karty graficzne

Cześć mam pytanie jaka karta jest lepsza GeForce GTX 260 czy Radeon HD4890 ?? sprawdzałem już programami ale nie jestem pewien mogę prosić o jakieś opinie która jest lepsza.

04.12.2009
15:18
[2]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Oczywiście, że Radeon HD4890.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.