GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Utwór z mam talent

04.12.2009
14:31
[1]

Stachu_PL [ Ghost ]

Utwór z mam talent

Dopisywanie się do istniejących wątków o podobnej tematyce nie zdawało w moim przypadku egazaminu dlatego zakładam nowy ;]



czas: -2:10 - -1:35

co to za utwór? Jeśli ktoś wie proszę o informacje ;]
Z góry dzięki

04.12.2009
14:48
[2]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Pewnie z jakiegoś filmu. W Mam Talent najczęściej wykorzystują utwory zespołu E.S. Posthumus, które można usłyszeć w różnych produkcjach, ale to nie jest jeden z nich. Chociaż podobny.

04.12.2009
15:29
[3]

Stachu_PL [ Ghost ]

No nic, może ktoś inny będzie wiedział :] upek

04.12.2009
17:05
[4]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Matrix Przebudzenie?

04.12.2009
18:53
[5]

Stachu_PL [ Ghost ]

wydolny_pławikonik---> raczej nie bardzo ;]

04.12.2009
20:26
[6]

Stachu_PL [ Ghost ]

upek

05.12.2009
01:07
[7]

Stachu_PL [ Ghost ]

dobra, ostatni raz up ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.