GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nutka ;)

04.12.2009
14:03
[1]

ON Line [ 7 ]

Nutka ;)

witam, czy zna ktos tytul nutki, ktora leci w tle :) ?
wpadla mi w ucho i potrzebuje tytulu ;)




04.12.2009
14:08
[2]

Radaar [ Skazany na Shawshank ]

Eazy-E - Gimmie That Nutt.

edit: nastepnym razem skorzystaj z tego milego, darmowego programiku :)



04.12.2009
14:09
[3]

ON Line [ 7 ]

dziekuje bardzo ;)

mam nadzieje, ze wpadla w ucho ;P ;)



edit: dzieki 2 raz ;P nie znalem programu wczesniej ;p

edit2: Stachu_PL -> tez dobra, stara nutka ;] dobrze ją znam ;P


04.12.2009
14:10
[4]

Stachu_PL [ Ghost ]

Nie wiem jak nazywa się to co w filmiku ale odrazu na myśl przyszła mi ta piosenka:
hilltop hoods - the nosebleed section

identyczny motyw grania i w ogóle ;]

04.12.2009
14:10
[5]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Eazy-e - Gimme that nut

04.12.2009
14:22
[6]

ON Line [ 7 ]

Hmm, w zasadzie to zeby nie robic nowego watku, zapytam moze czy..


znacie wlasnie takie nutki podchodzace pod Gimme that nut?
Takie lajtowe, lecz z wyraznym bitem? ;)

04.12.2009
14:33
[7]

PitbullHans [ Legend ]

znacie wlasnie takie nutki podchodzace pod Gimme that nut?
Takie lajtowe, lecz z wyraznym bitem? ;)


Większość kawałków Eazy'ego taka jest.






Sprawdzaj na YT, może coś Ci się spodoba.

04.12.2009
15:44
[8]

aterazione [ Senator ]

PitbullHans
a gdzie

04.12.2009
17:03
[9]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

lubie nutke fajna jest

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.