GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie moge założyc gry--prosze o poradę.

04.12.2009
11:39
[1]

::SKIL:: [ Centurion ]

Nie moge założyc gry--prosze o poradę.

Witam was serdecznie.Mam pytanie odnośnie gry Far Cry2 multiplayer.

W jaki sposób można założyć czy tez stworzyć własną gre,

Próbowałem juz pare razy i ciągle mi nikt nie wchodzi jak zakładam gre ,powiedzcie proszę co jest grane??? Nie wiem moze coś w ustawieniach w sieci gry albo gdzie indziej coś trzeba ustawić???

Jeśli ktoś coś wie na ten temat to bardzo proszę o pomoc.

04.12.2009
17:09
[2]

::SKIL:: [ Centurion ]

Ponawiam moje pytanie.

05.12.2009
14:22
smile
[3]

::SKIL:: [ Centurion ]

up:)

06.12.2009
19:37
[4]

::SKIL:: [ Centurion ]

Bardzo was prosze jednak o ta pomoc.Moze jednak?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.