::SKIL:: [ Centurion ]
Nie moge założyc gry--prosze o poradę.
Witam was serdecznie.Mam pytanie odnośnie gry Far Cry2 multiplayer.
W jaki sposób można założyć czy tez stworzyć własną gre,
Próbowałem juz pare razy i ciągle mi nikt nie wchodzi jak zakładam gre ,powiedzcie proszę co jest grane??? Nie wiem moze coś w ustawieniach w sieci gry albo gdzie indziej coś trzeba ustawić???
Jeśli ktoś coś wie na ten temat to bardzo proszę o pomoc.
::SKIL:: [ Centurion ]
Ponawiam moje pytanie.

::SKIL:: [ Centurion ]
up:)
::SKIL:: [ Centurion ]
Bardzo was prosze jednak o ta pomoc.Moze jednak?