GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak przesłać dane z Linuxa na Windowsa

04.12.2009
10:08
[1]

graf_0 [ Nożownik ]

Jak przesłać dane z Linuxa na Windowsa

Mam uszkodzonego laptopa na którym siedzi teraz awaryjny linux i muszę z niego przerzucić około ~100gb danych na komputer z windowsem. W jaki sposób zrobić to najszybciej?
Mam Ethernet 100mb, tylko jak udostępnić dysk z windowsa linuxowi?

04.12.2009
10:15
[2]

Narmo [ nikt ]

Tak samo, jak się udostępnia dyski komputerowi z Windowsem. Linux sobie poradzi.

04.12.2009
10:23
[3]

graf_0 [ Nożownik ]

Tak? Fajnie, myślałem że system udostępniania plików w windowsie jest jakimś zamkniętym standardem.

04.12.2009
10:24
[4]

Narmo [ nikt ]

Będzie zamknięty, jeżeli dystrybucja Linuxa, którą posiadasz nie ma zainstalowanej Samby :P
Ale teraz to chyba każda, nawet najmniejsza ma.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.