GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest sens upgrade'ować ten komputer ??

04.12.2009
07:09
[1]

W32.Blaster [ Konsul ]

Czy jest sens upgrade'ować ten komputer ??

Mam już komputer prawie trzy letni i zastanawiam się,czy jest jakiś sens zmieniać podzespoły czy jest to strata pieniędzy.
Niestety padła mi prawdopodobnie karta graficzna,więc jeżeli coś,to ona jest do wymiany.
Mój stary zestaw:

AMD Athlona 64 3000+ (socket 939) Venice
Abit KN8 Ultra
DDR x 2 512MB Dual PC-400 TwinMos CL2.5
GeForce 7900GT Gigabyte 256MB HDTV&DVI
Chieftec LBX-01B-B-B-40W
WD Caviar SE 160GB 8MB ATAII

04.12.2009
08:11
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Nie warto, to reanimacja trupa. Jedyną rozsądną opcją jest kupienie nowego.

04.12.2009
08:17
[3]

=D=2 [ Legend ]

Nie warto, kup nowy.

04.12.2009
08:57
[4]

Yancy [ Legend ]

Przychodzi moment kiedy dalsze upgrady starego sprzętu stają się głupotą. Sprzedaj toto na części albo w całości i kup nowy. Dobrze na tym wyjdziesz. Ten sprzęcik nie jest taki znowu tragiczny i kotś może się nim ucieszyć. Do netu, czy do starszych gier - sprawdzi się idealnie.

Jeśli lubisz AMD to kup jakąś ciekawą płytkę na AM3 i pamięci DDR3 - będziesz miał spory kawał czasu spokój i całkiem niezłe możliwości ewentualnego upgradu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.