GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o stalker i prenumerate

04.12.2009
06:15
smile
[1]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Pytanie o stalker i prenumerate



Mama rozumieć że kupuję na cenedze stalker między godziną 16, a 17, przysyłają mi go, rejestruje go na kompania cenega i wymieniam na roczną prenumeratę??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.