
Danny112 [ Centurion ]
KURDEEEEE!!!!!!! pomocy !!!!
Witam wszystkich ;]
Przechodzę do rzeczy . Czekałem na internet neo 1mb/s i bałem się pingów. Jak już mam tego neta mam pingi dobre w cs ale znowu nie weim czemu laguje się <pingi po 30-40>
Wiecie może o co tu chodzi??
Pomocy !!!
wysiak [ Legend ]
Ping 30-40 ms to calkiem dobrze.
Mr_Baggins [ Legend ]
Wiecie może o co tu chodzi??
W twoim poście? Nie...
Devilyn [ Storm Detonation ]
Masz człowieku problem, ja na Neostradzie 6mb miałem pingi około 90...
Danny112 [ Centurion ]
Chodzi o to że normalnie pingi nawet są po 19 a i tak mam lagi . Normalnie mi sie gra stopuje !!!
Może to być wina słabego wi-fi w kompie? BO mam przez liveboxa !
garettt [ Generaďż˝ ]
Wiele razy już się mówiło, że CS wymaga nie tyle szybkiego łącza (grałem kiedyś w Sourca na 512 UPC i miałem na polskich serwerach pingi rzędu 30), co dobrej jakości łącza. Na jednym kompie miałem 512, potem 2 mega, a teraz 4 i nigdy z pingami nie miałem problemów, teraz jak gram na polskim serwie to mam ok 9 m/s. Za to na innym kompie z NEO miałem 512 to się prawie nie dało grać (ciągle pakiety traci itd), a teraz z 2mb już w ogóle - lagi, wywala z każdego serwera za wysoki ping.
Lagi mogą być też spowodowane sprzętem.