GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KURDEEEEE!!!!!!! pomocy !!!!

03.12.2009
23:49
smile
[1]

Danny112 [ Centurion ]

KURDEEEEE!!!!!!! pomocy !!!!

Witam wszystkich ;]

Przechodzę do rzeczy . Czekałem na internet neo 1mb/s i bałem się pingów. Jak już mam tego neta mam pingi dobre w cs ale znowu nie weim czemu laguje się <pingi po 30-40>

Wiecie może o co tu chodzi??

Pomocy !!!

03.12.2009
23:52
[2]

wysiak [ Legend ]

Ping 30-40 ms to calkiem dobrze.

03.12.2009
23:52
[3]

Mr_Baggins [ Legend ]

Wiecie może o co tu chodzi??

W twoim poście? Nie...

03.12.2009
23:54
[4]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Masz człowieku problem, ja na Neostradzie 6mb miałem pingi około 90...

03.12.2009
23:58
[5]

Danny112 [ Centurion ]

Chodzi o to że normalnie pingi nawet są po 19 a i tak mam lagi . Normalnie mi sie gra stopuje !!!

Może to być wina słabego wi-fi w kompie? BO mam przez liveboxa !

04.12.2009
00:00
[6]

garettt [ Generaďż˝ ]

Wiele razy już się mówiło, że CS wymaga nie tyle szybkiego łącza (grałem kiedyś w Sourca na 512 UPC i miałem na polskich serwerach pingi rzędu 30), co dobrej jakości łącza. Na jednym kompie miałem 512, potem 2 mega, a teraz 4 i nigdy z pingami nie miałem problemów, teraz jak gram na polskim serwie to mam ok 9 m/s. Za to na innym kompie z NEO miałem 512 to się prawie nie dało grać (ciągle pakiety traci itd), a teraz z 2mb już w ogóle - lagi, wywala z każdego serwera za wysoki ping.

Lagi mogą być też spowodowane sprzętem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.