GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Złe wiesci dla fanbojów NVidii ;P

03.12.2009
20:49
smile
[1]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Złe wiesci dla fanbojów NVidii ;P

Chociaz sam jestem jednym z nich...



Czyli GT300 wyjdzie pewnie w czasie premiery HD6XXX... :/

03.12.2009
20:54
smile
[2]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

fudzilla i tyle w temacie

03.12.2009
21:10
[3]

mos_def [ Senator ]

A to ze wogole ktos jest fanboyem producenta (!!) KART GRAFICZNYCh to juz nie wystarczajaco zła dla niego wiesc?
:D

04.12.2009
14:16
[4]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Czyli GT300 wyjdzie pewnie w czasie premiery HD6XXX... :/

Nie chce się kłócić ale jest to nie możliwe TSMC nie może poradzić sobie z produkcją kart w 40nm ,a co Dopiero tu mówić o procesie 28nm (bo w takim mają być Robione nowe Radeon'y) chyba ,że AMD zmieni fabrykę TSMC na inną co jest też wątpliwe

04.12.2009
15:10
[5]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Lukas -> akurat TSMC nie produkuje kart - a układy półprzewodnikowe będące ich rdzeniami - to tak gwoli formalności :)

04.12.2009
15:36
[6]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

kamyk_samuraj - doskonale o tym wiem mój poprzedni post nie do końca był dobrze sformułowany

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.