
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Złe wiesci dla fanbojów NVidii ;P
Chociaz sam jestem jednym z nich...
Czyli GT300 wyjdzie pewnie w czasie premiery HD6XXX... :/

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
fudzilla i tyle w temacie
mos_def [ Senator ]
A to ze wogole ktos jest fanboyem producenta (!!) KART GRAFICZNYCh to juz nie wystarczajaco zła dla niego wiesc?
:D
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Czyli GT300 wyjdzie pewnie w czasie premiery HD6XXX... :/
Nie chce się kłócić ale jest to nie możliwe TSMC nie może poradzić sobie z produkcją kart w 40nm ,a co Dopiero tu mówić o procesie 28nm (bo w takim mają być Robione nowe Radeon'y) chyba ,że AMD zmieni fabrykę TSMC na inną co jest też wątpliwe
kamyk_samuraj [ Legend ]
Lukas -> akurat TSMC nie produkuje kart - a układy półprzewodnikowe będące ich rdzeniami - to tak gwoli formalności :)
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
kamyk_samuraj - doskonale o tym wiem mój poprzedni post nie do końca był dobrze sformułowany