HoMeR [ Man with dragonov ]
Miłość Ąckiego
:*
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
haha, oglądałem w tv, zarąbiste :))

techi [ All Hail Lelouch! ]
Jak ogólnie nie trawię Majweskiego i Ąckiego, to jego Hip-hopowe piosenki są całkiem niezłe;)
polak111 [ Legend ]
Mam dokładnie takie samo zdanie jak techi :)

bezlerg66 [ Senator ]
Miałem w TV zobaczyć i zapomniałem. Dobre :P

mefsybil [ Legend ]
Żenada.

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
dobre

pablo397 [ sport addicted ]
moc! 9/10

HoMeR [ Man with dragonov ]
Up'ne bo naprawdę warto ! :)

wlodzix® [ Trup w windzie ]
fajne :D
Oglądałem w TV

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
HAHAHAHHA 10/10

Jim Raynor [ ciasteck ]
Dobre :D
kocham joł
co sie jopisz

mefsybil [ Legend ]
Szkoda, że teraz wystarczy robić z siebie pajaca by być śmiesznym...
Mam nadzieję, że Majewski w końcu dojrzeje.

Roland Deschain [ Gunslinger ]
Majewski i TVN wyda płytę z rapem Ąckiego już na wiosnę sprawdzone info.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
no całkiem całkiem
witczykk [ Centurion ]
Boże... On jest żałosny.
Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
Dobre, ale już to oglądałem w TV :P