GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA4

03.12.2009
18:33
[1]

Chrupek119 [ Konsul ]

GTA4

Witam,niedawno kupiłem oryginalne GTA4,ale nie chce aby mi się płyta porysowała dlatego potrzebuje CRACKA do GTA aby mi chodziło bez płyty jak macie jakieś informacje na temat działającego CRACKA w 100% to proszę podajcie mi link do pobrania tylko prosiłbym wpierw abyście sprawdzili czy działa.Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za wszelka pomoc.

03.12.2009
18:36
[2]

ybe93 [ Konsul ]

uważaj bo komuś się będzie chciało sprawdzać :P

03.12.2009
18:44
smile
[3]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Nie bój się nie porysuje ci się graj z płytą...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.