maciek9873 [ Pretorianin ]
Far Cry Pomocy!!
Mam gre FarCry i kiedy wchodze do gry to nie moge obracac sie za pomoca myszki!!!
Czemu i jak to naprawic??
Dla glupich Ped**** mam orginalke z GryExtra
MagMany [ Wielki Wilk ]
Spróbuj przeinstalować grę i sterowniki. I jeszcze jedno pytanie czy myszka w grze dobrze wcześniej chodziła.
maciek9873 [ Pretorianin ]
W menu dziala normalnie tylko podczas gry i ruchu postacia nie OCB!!!
MagMany [ Wielki Wilk ]
Spróbuj zwiększyć czułość :D. A tak naprawdę to radzę ci to zrobić w poście wyżej.