GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry Pomocy!!

03.12.2009
17:50
[1]

maciek9873 [ Pretorianin ]

Far Cry Pomocy!!

Mam gre FarCry i kiedy wchodze do gry to nie moge obracac sie za pomoca myszki!!!
Czemu i jak to naprawic??
Dla glupich Ped**** mam orginalke z GryExtra

03.12.2009
18:17
[2]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Spróbuj przeinstalować grę i sterowniki. I jeszcze jedno pytanie czy myszka w grze dobrze wcześniej chodziła.

03.12.2009
18:22
[3]

maciek9873 [ Pretorianin ]

W menu dziala normalnie tylko podczas gry i ruchu postacia nie OCB!!!

03.12.2009
18:24
[4]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Spróbuj zwiększyć czułość :D. A tak naprawdę to radzę ci to zrobić w poście wyżej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.