
Czezzy [ Konsul ]
Jakie gry na przeglądarkę?
Nie wiem jakie gry na przegladarke sa dobre, ale chcialbym sie troche polenic z "zzeraczem czasu".
Prosze o rade.
Z gory dziekuje:)

ambu_ [ Konsul ]
Ja uprawiam farme na facebooku :D
Czezzy [ Konsul ]
a ja nie umiem tam grac :D
Kamil 11 [ Konsul ]
Menelgame
Regynild [ Pretorianin ]
Ja osobiście polecałbym Bloodwars, jedna z niewielu gier tego typu, która się czymś wyróżnia.
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Te zafajdane Plemiona.pl, BattleKnight i Quake Live. :D

tauriworld [ Legionista ]
a ja proponuje TAURIWORLD
www.qa.tauriworld.com
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
ja tam gram w plemiona super gierka, ale raczej dla osób cierpliwych, a początki są ciężkie i większość osób się od niej odwraca bo początki są ciężkie, ale ja tam nie narzekam bardzo fajna gra polecam.

aa7584 [ Junior ]
Cześć.
Jeśli chcecie pograć w coś dynamicznego, co wam sie nie znudzi, to proponuje jednak Tauri World..
Rzeczy budują się tutaj szybko i jest co robić.
Gralem w rózne gry , zaczynajac od ogama ikariana itd. ale ta jest super!!!, Gram w nię już pare miesiecy i jeszcze nie odkrylem wszystkich zakatków. to jest totalnie cos innego od nudnych famerow gdzie w sumie nic sie nie dzieje, i sa same schematy.
kefirek09 [ Senator ]
www.Quakelive.com - czasem grywam