GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie gry na przeglądarkę?

03.12.2009
17:02
smile
[1]

Czezzy [ Konsul ]

Jakie gry na przeglądarkę?

Nie wiem jakie gry na przegladarke sa dobre, ale chcialbym sie troche polenic z "zzeraczem czasu".
Prosze o rade.
Z gory dziekuje:)

03.12.2009
17:04
smile
[2]

ambu_ [ Konsul ]

Ja uprawiam farme na facebooku :D

03.12.2009
17:05
[3]

Czezzy [ Konsul ]

a ja nie umiem tam grac :D



04.12.2009
23:15
[4]

Kamil 11 [ Konsul ]

Menelgame

12.12.2009
10:49
[5]

Regynild [ Pretorianin ]

Ja osobiście polecałbym Bloodwars, jedna z niewielu gier tego typu, która się czymś wyróżnia.

12.12.2009
13:41
[6]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Te zafajdane Plemiona.pl, BattleKnight i Quake Live. :D

19.12.2009
20:26
smile
[7]

tauriworld [ Legionista ]

a ja proponuje TAURIWORLD

www.qa.tauriworld.com

19.12.2009
21:44
[8]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

ja tam gram w plemiona super gierka, ale raczej dla osób cierpliwych, a początki są ciężkie i większość osób się od niej odwraca bo początki są ciężkie, ale ja tam nie narzekam bardzo fajna gra polecam.

08.05.2010
14:26
smile
[9]

aa7584 [ Junior ]

Cześć.
Jeśli chcecie pograć w coś dynamicznego, co wam sie nie znudzi, to proponuje jednak Tauri World..
Rzeczy budują się tutaj szybko i jest co robić.
Gralem w rózne gry , zaczynajac od ogama ikariana itd. ale ta jest super!!!, Gram w nię już pare miesiecy i jeszcze nie odkrylem wszystkich zakatków. to jest totalnie cos innego od nudnych famerow gdzie w sumie nic sie nie dzieje, i sa same schematy.

08.05.2010
14:48
[10]

kefirek09 [ Senator ]

www.Quakelive.com - czasem grywam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.