GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wirtualna kasa

03.12.2009
16:13
smile
[1]

HENKOKS [ Chor��y ]

wirtualna kasa

witam mam pytanie mam pełno niewykorzystanej wirtualnej kasy i chciałem się zapytać czy opłaca się za nią coś kupować >>??? i czy wystarczy 50 zł wirtualnej czy trzeba coś dopłacić gotówką >??

03.12.2009
16:15
[2]

Narmo [ nikt ]

Ale o co chodzi? Jeżeli masz na myśli wPLN to wszystko jest dokładnie opisane na stronie CDP/Gram.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.