Inquisitio [ Pull the trigger ]
Problem z GOL SMS...
Chcę wykupić abonament GOL SMS.Lecz gdy wysyłam SMS-a wyskakuje błąd wysyłanie nie powiodło się...Mam na komórce 50 zł...Co może być nie tak ?
bezlerg66 [ Senator ]
Co ma GOL SMS do telefonu? Sprawdź, czy w telefonie coś Ci się nie popsuło.
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Nic wszystko śmiga...Po prostu nie mogę wysłać tego sms-a...Może coś jest chwilowo popsute w usłudze ?
Chris_Martin [ rogalinho ]
Może brak zasięgu?
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Też nie kreski są na maxa...