GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z GOL SMS...

03.12.2009
15:46
[1]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Problem z GOL SMS...

Chcę wykupić abonament GOL SMS.Lecz gdy wysyłam SMS-a wyskakuje błąd wysyłanie nie powiodło się...Mam na komórce 50 zł...Co może być nie tak ?

03.12.2009
15:47
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Co ma GOL SMS do telefonu? Sprawdź, czy w telefonie coś Ci się nie popsuło.

03.12.2009
15:48
[3]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Nic wszystko śmiga...Po prostu nie mogę wysłać tego sms-a...Może coś jest chwilowo popsute w usłudze ?

03.12.2009
15:50
[4]

Chris_Martin [ rogalinho ]

Może brak zasięgu?

03.12.2009
19:05
[5]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Też nie kreski są na maxa...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.