GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ustawić hasło?

03.12.2009
15:24
[1]

k42a_ [ The Blues ]

Jak ustawić hasło?

Moje pytanie brzmi jak, przed zalogowaniem się do systemu ustawić hasło (i login przy okazji)?

03.12.2009
15:25
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

panel sterowania, konta userów

03.12.2009
15:26
[3]

mikAS :) [ Senator ]

... do czego to doszło żeby ludzie nie umieli sobie hasła ustawić / usunąć . Najwyraźniej spałeś na lekcjach informatyki

03.12.2009
15:33
[4]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Ale kolega pyta o to jak ustawić hasło "przed zalogowaniem".

Windows (bodaj xp w górę) pyta o usera i hasło podczas instalacji. Innego, prostego sposobu nie ma, więc żeby zmienić hasło będziesz się musiał zalogować albo przeinstalować.

03.12.2009
15:38
[5]

mikAS :) [ Senator ]

zaraz , zaraz już rozumiem rodzicie zablokowali ci kompa a ty koniecznie chcesz do niego się dostać ?

jak już jesteś zalogowany to najlepiej dodać nowego usera , potem zmienić system logowania na ..inny i w ten sposób rodzice nie dowiedzą się o drugim sekretyn koncie na którym ty beztrosko sobie grasz łamiąc ich nakaz

spoiler start

lepiej idź się uczyć a nie ciągle grasz
spoiler stop

03.12.2009
15:56
[6]

k42a_ [ The Blues ]

Nie, chyba źle mnie zrozumieliście.
Więc ma XPka. I chcę, już po załadowaniu się systemu, ale przed ukazaniem się pulpitu aby pokazał mi się to okno w które wpisać login i hasło.

03.12.2009
15:58
[7]

mikAS :) [ Senator ]

panel ->sterowania ->kona ->użytkowników-> twój user -> ustaw hasło ( czy jakoś tak , nie pamiętam bo mam Viste )

03.12.2009
16:33
[8]

Diplo [ Generaďż˝ ]

ctrl + alt + del -> zmień hasło

03.12.2009
16:34
smile
[9]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Pewnie mu starsza inspekcje robi na kompie...

03.12.2009
16:35
smile
[10]

Niedzielny Gość [ YK42B Pulse Rifle ]

Dlaczego wszyscy z góry zakładają, że chodzi o windows? ;) A może pomoże w konsoli 'passwd'? ;)

03.12.2009
18:05
[11]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Niedzielny gość --> Nie zakładają, ale czytają:

Post 6, "Więc ma XPka. I chcę, już po załadowaniu się systemu, ale przed ukazaniem się pulpitu aby pokazał mi się to okno w które wpisać login i hasło."

03.12.2009
20:25
[12]

k42a_ [ The Blues ]

Dobra, mam to hasło, ale co zrobić aby PRZED ukazaniem się pulpitu trzeba było je wpisać?

04.12.2009
07:20
[13]

Diplo [ Generaďż˝ ]

k42a_ ---> Nie bardzo Cię rozumiem. Napisz może co chcesz osiągnąć? Może wtedy będzie łatwiej poradzić Ci jakieś rozwiązanie.

04.12.2009
07:27
smile
[14]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

Posty usera mikAS :) mnie rozbrajają. A zwłaszcza to:
panel ->sterowania ->kona ->użytkowników->
<--

04.12.2009
09:14
[15]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

A może chodzi o hasło na cały komputer ? To co się w BIOSie ustawia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.