GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy filmowy OST.

03.12.2009
15:20
[1]

władca lemurów [ Julian ]

Najlepszy filmowy OST.

Witam was :) Chciałbym się was zapytać jaki jest wasz ulubiony filmowy soundtrack. Z jakiego filmu ??? U mnie na pewno Gladiator :

i Piraci z Karaibów :


Godne posłuchania chociażby takie perełki jak Pearl Harbor, Black Hawk Down czy Lord Of The Rings. A jak jest u was ???

03.12.2009
15:22
[2]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

U mnie to "Misja" i "Dla kilku dolarów więcej"...

03.12.2009
15:26
[3]

Gandalf. [ Wizard ]

Zdecydowanie "The Fountain":





03.12.2009
15:26
[4]

Damian1539 [ Legend ]

[1] - Usuń kropkę z drugiego linka.

03.12.2009
15:35
[5]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

American Beauty, Donnie Darko, Harry Potter, Nightmare Before Christmas. Innych za bardzo nie pamiętam :)

03.12.2009
15:54
[6]

likfidator2 [ Konsul ]

Mi bardzo podoba się ten utwór z Amelii:


Bardzo miło też wspominam OST z filmu Watchmen, a także Soundtrack z serialu Battlestar Galactica. Ostatnimi czasy słuchałem OST z Blues Brothers, z resztą sam film można oglądać dla muzyki i jednego z najlepszych pościgów samochodowych wszech czasów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.