władca lemurów [ Julian ]
Najlepszy filmowy OST.
Witam was :) Chciałbym się was zapytać jaki jest wasz ulubiony filmowy soundtrack. Z jakiego filmu ??? U mnie na pewno Gladiator :
i Piraci z Karaibów :
Godne posłuchania chociażby takie perełki jak Pearl Harbor, Black Hawk Down czy Lord Of The Rings. A jak jest u was ???
Inquisitio [ Pull the trigger ]
U mnie to "Misja" i "Dla kilku dolarów więcej"...
Gandalf. [ Wizard ]
Zdecydowanie "The Fountain":
Damian1539 [ Legend ]
[1] - Usuń kropkę z drugiego linka.
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
American Beauty, Donnie Darko, Harry Potter, Nightmare Before Christmas. Innych za bardzo nie pamiętam :)
likfidator2 [ Konsul ]
Mi bardzo podoba się ten utwór z Amelii:
Bardzo miło też wspominam OST z filmu Watchmen, a także Soundtrack z serialu Battlestar Galactica. Ostatnimi czasy słuchałem OST z Blues Brothers, z resztą sam film można oglądać dla muzyki i jednego z najlepszych pościgów samochodowych wszech czasów.