GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Football Manager 2010 zgłaszanie składów

03.12.2009
14:46
[1]

Szynkens [ Centurion ]

Football Manager 2010 zgłaszanie składów

Do ligi europejskiej trzeba zgłosić skład w którym będzie znajdować się co najmniej 4 wychowanków. Dla mnie jest to idiotyczny przepis, ale mniejsza o to. Mam tylko 3 wychowanków i nie mogę kontynuowac przez to gry. Ze składu U-21 przeniosłem jednego wychowanka lecz jest on na wypożyczeniu i nie mogę go zgłosić. Czy istnieje jakis inny sposób żeby to obejść a nie zaczynać niepotrzebnie gry od początku??

03.12.2009
14:48
[2]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Na pewno masz jakichś wychowanków w juniorach. Daj "Auto" i powinien Ci sam listę stworzyć.

A przepis nie jest głupi.

03.12.2009
14:56
[3]

Semir [ 11 ]

Jeżeli już nie możesz nikogo dokooptować, to zgłoś 24/25 zawodników a gra wtedy uzna, że to jedno miejsce jest dla wychowanka. Mi tak działało, gdy nie miałem 3 wychowanków, to zgłaszałem 22/25. A jeżeli nawet to nie pomoże, to pozostaje zabawa z edytorem, i zmiana statusu zawodnika na wychowanka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.