Szynkens [ Centurion ]
Football Manager 2010 zgłaszanie składów
Do ligi europejskiej trzeba zgłosić skład w którym będzie znajdować się co najmniej 4 wychowanków. Dla mnie jest to idiotyczny przepis, ale mniejsza o to. Mam tylko 3 wychowanków i nie mogę kontynuowac przez to gry. Ze składu U-21 przeniosłem jednego wychowanka lecz jest on na wypożyczeniu i nie mogę go zgłosić. Czy istnieje jakis inny sposób żeby to obejść a nie zaczynać niepotrzebnie gry od początku??
Karrde [ Visual Effects Artist ]
Na pewno masz jakichś wychowanków w juniorach. Daj "Auto" i powinien Ci sam listę stworzyć.
A przepis nie jest głupi.
Semir [ 11 ]
Jeżeli już nie możesz nikogo dokooptować, to zgłoś 24/25 zawodników a gra wtedy uzna, że to jedno miejsce jest dla wychowanka. Mi tak działało, gdy nie miałem 3 wychowanków, to zgłaszałem 22/25. A jeżeli nawet to nie pomoże, to pozostaje zabawa z edytorem, i zmiana statusu zawodnika na wychowanka.