
Cobrasss [ Generaďż˝ ]
Co się dzieje ?
Instaluję najnowszego jaki jest Frameworka, kiedy dochodzi do końca instalacji zaczyna znów zapełniać się pasek instalacji Już to robi 6 raz, ile razy ma tak robić ? Czy to instaluje czy co robi ?

gelo_9-4 [ Legionista ]
a czekales do konca???czy to juz z 10 min sie robi i nic??
bezlerg66 [ Senator ]
1. Zła kategoria.
2. Nazwa wątku źle sformułowana.
Już powinien wątek lecieć.
Cobrasss [ Generaďż˝ ]
Poza grami dobra Kategoria przesziesz Framework to nie gra :P, Owszem przyznaje zła nazwa teamtu, ale coś za długo się instaluje, bo już 10 raz zapełnia się proces instalacji jakby w nieskoączonosć loopował.
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Hmmm...U mnie też tak było...Przy instalacji Kane&Lynch mi się Framework wgrywał , i też tak długo szło...Ale zostawiłem PC na 1h w spokoju i wszystko było OK...
Weasel (Łasica) [ Awangardowy_Kaloryfer ]
"Poza grami" znaczy nie związane z elektroniką i sprzętem.