GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się dzieje ?

03.12.2009
14:20
smile
[1]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

Co się dzieje ?

Instaluję najnowszego jaki jest Frameworka, kiedy dochodzi do końca instalacji zaczyna znów zapełniać się pasek instalacji Już to robi 6 raz, ile razy ma tak robić ? Czy to instaluje czy co robi ?

03.12.2009
14:23
smile
[2]

gelo_9-4 [ Legionista ]

a czekales do konca???czy to juz z 10 min sie robi i nic??

03.12.2009
14:24
[3]

bezlerg66 [ Senator ]

1. Zła kategoria.
2. Nazwa wątku źle sformułowana.

Już powinien wątek lecieć.

03.12.2009
14:26
[4]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

Poza grami dobra Kategoria przesziesz Framework to nie gra :P, Owszem przyznaje zła nazwa teamtu, ale coś za długo się instaluje, bo już 10 raz zapełnia się proces instalacji jakby w nieskoączonosć loopował.

03.12.2009
14:26
[5]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Hmmm...U mnie też tak było...Przy instalacji Kane&Lynch mi się Framework wgrywał , i też tak długo szło...Ale zostawiłem PC na 1h w spokoju i wszystko było OK...

03.12.2009
15:25
[6]

Weasel (Łasica) [ Awangardowy_Kaloryfer ]

"Poza grami" znaczy nie związane z elektroniką i sprzętem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.