krukilis [ Konsul ]
Problem czitowania w Modern Warfare 1 i 2. Jak to wyglada w sieci?
Wlasnie przeczytalem artykul w ktorym mowa o banowaniu kilkuset cziterow grajacych w Modern Warfare 2. Chcialem dowiedziec sie jak sprawa ma sie w rzeczywistosci, poniewaz zamierzam kupic MW2. Zalezy mi glownie na trybie Multiplayer wiec nie chcialbym sie zawiesc z powodu cziterow. Prosze o pomoc ludzi ktorzy graja w sieci. Pozdrawiam!
yazz_aka_maish [ Legend ]
Zakladam, ze pytasz o PC? Niestety cheaterzy byli, sa i beda. Zreszta na konsolach rowniez, choc na mniejsza skale. Nie wiem co za przyjemnosc jest z wygrywania meczy oszukujac...

bezlerg66 [ Senator ]
Na razie opłaca się kupować. Jako tako nie ma ich teraz zbyt wielu. Jeszcze cziterstwo się nie rozpędziło.
Karrde [ Visual Effects Artist ]
Cheaterów jest sporo, bo VAC i IW sobie nie radzą z ich banowaniem. Najwięcej jest tych którzy hackują swój poziom (70lvl prestige 10 = cheater), ale są również ci bardziej upierdliwi z wallhackami i aimbotami.
Średnio powiedzmy trafia się jeden na 10 rozegranych meczy.

_MaZZeo [ Legend ]
Mnie wkurwiają takie mendy co na FFA się ustawiają w dwójkę, jeden daje się zabijać dla drugiego po czym po paru chwilach atomówkę walą.
To jest dopiero durne.
krukilis [ Konsul ]
Gralem juz w sieci w MW1 i po prostu szybko sie zniechecilem. Nie wiem czy na prawde poziom umiejetnosci niektorych graczy jest tak wysoki ze potrafi trafic mnie z drugiego konca mapy czy to wlasnie wina cziterow...