GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Artyria

03.12.2009
13:26
smile
[1]

wawier44 [ Centurion ]

Artyria

Cześć.
Mam problem z gra artyria. Polega on na tym, że jak robię konta na linku do werbowania graczy, to wtedy powinno dodawać mi aureusy...
Na początku kilka razy (z pięć) dało mi po 5 aureusów.
A teraz nie chce ;/. Da rade jakoś to zrobić? jak tak to piszcie.

03.12.2009
15:46
[2]

wawier44 [ Centurion ]

Może ktoś by coś napisał... :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.