GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

world of warcraft

03.12.2009
13:25
[1]

syn szatana [ Legionista ]

world of warcraft

czy mozna grac w tą grę off-line? Tylko parę różnych potworków i questy, nie potrzebuję reszty graczy. Bardziej chodzi o zapoznanie się z produkcją, pobawienie się postaciami itd kumacie?

03.12.2009
13:27
smile
[2]

Konrad312 [ Konsul ]

...

03.12.2009
13:30
[3]

kastore [ Troll Slayer ]

Zawsze możesz w triala zagrać.

03.12.2009
13:32
[4]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Jest sposób. Zakładasz serwer na swoim kompie i możesz śmiało śmigać. Są też "czity" na wszystkie rzeczy. Nie wiem tylko czy to nie podlega piractwu, bo musisz zmienić jeden plik.

03.12.2009
13:33
[5]

syn szatana [ Legionista ]

max a to nie zwolni dzialania komutera itd?

03.12.2009
13:36
[6]

bezlerg66 [ Senator ]

Wystarczy, że po włączeniu gry wciśniesz ALT + F4. Wtedy włącza się tryb single player.

03.12.2009
13:38
[7]

tosiek2142 [ Black Dog ]

[6]
Dokładnie, potem idziesz na plac zabaw ze swoim plastikowym mieczem i bijesz nim małe dzieci w piaskownicy. Nie zapominaj że jesteś elfem i możesz się leczyć i rzucać kulami ognia. Tak się gra w single playera.

03.12.2009
13:40
smile
[8]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Nieźle się uśmiałem ;)


spoiler start
debil...
spoiler stop

03.12.2009
13:40
[9]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Raczej nie powinno. Niestety takie DataBasey są niestabilne i kilka rzeczy nie działa, więc jak chcesz przetestować grę to polecam triala. Faktem jednak jest, że jak założysz na kompie swój serwer, to możesz pobawić się każdą z klas, zobaczyć, która jest najlepsza itp.

03.12.2009
14:09
[10]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Na swoim komputerze serwera nie zalozysz. Z tego prostego powodu, ze jeszcze nie powstal tak potezny komputer i szybko nie powstanie. Jeden oficjalny serwer to cluster skladajacy sie z kilkuset poteznych maszyn.

03.12.2009
14:12
[11]

Max_101 [ Mów mi Max ]

budziakowski -> mylisz się, ostatnio chciałem odświeżyć moje wspomnienia z WoWa, więc ściągnąłem DB, tyle że z pierwszego WoWa (dodatków nie posiadam, gdyż dawno skończyłem grać). Serwer jakoś się trzymał na laptopie, jednak nic wartego uwagi, same bugi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.