PSXFAN [ Last Samurai ]
Najlepsze INTRO w histori
TAK to się zaczeło
Czekamy na cześć 5
ppaatt1 [ Trekker ]
Warcraft 3
hopkins [ Zaczarowany ]

żbike [ Generaďż˝ ]
hopkins
Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]
Planescape: Torment

Qverty™ [ Legend ]

Matt [ I Am The Night ]
&
w swoim czasie te intra ogladalo sie x razy pod rząd i za kazdym razem powaly!
Azerath [ Generaďż˝ ]
Na YouTube'ie nie było tego filmiku w zadowalającej jakości, więc daję linka prowadzącego gdzie indziej. Tam jakość też nie jest najlepsza, ale zdecydowanie lepsza od tego co jest na YT.
EDIT: Na telewizorze w grze wyglądało to o wiele lepiej, jeśli ktoś ma linka do wyższej rozdzielczości to proszę o podanie go. Ja w każdym razie jeszcze chwilkę poszukam.
No i jak Qverty napisał, intro do Wiedźmina naprawdę trzyma światowy poziom. No i oczywiście wszelkie intra od Blizzarda.
Max_101 [ Mów mi Max ]
Oprócz wyżej podanych, mi jakoś szczególnie to intro zapadło w pamięci
Final Fantasy VI
Szczena mi opadła jak zobaczyłem to po raz pierwszy. Chociaż bardziej wolę snesową wersję :)
Plus do tego muzyka jak biegną po śniegu ze snesa ;)

Matt [ I Am The Night ]
jak moglem zapomniec o Another World...
_Luke_ [ Death Incarnate ]
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
PES 3 :)
Need For Speed High Stakes - Intro
Zawsze przed włączeniem gry na psx'a oglądałem to intro :)
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Gra co prawda nowa i może jeszcze nie przez wszystkich "przetrawiona" ale dla mnie intro jest świetne.
Wiil.i.aM [ P! ]
Jak dla mnie wspaniałe intro miał KZ2. Przemówienie Visariego itp..
ormats [ Generaďż˝ ]
Dawn of War
pecet007 [ Fallout NV ]
[10] +1
wstyd się przyznać że nigdy nie przeszedłem tej gry
_Luke_ [ Death Incarnate ]
I zapomnialbym:
HUtH [ pr0crastinator ]
Dam to samo co zawsze: Medieval
W samą grę nie grałem, ale ten film zawsze robił na mnie spore wrażenie: (Mark of Chaos)
fredzio92 [ Treasure Hunter ]
Azerath pozamiatał. Intro na miarę filmowego Bonda. Świetny wokal Cynthi Harrel + genialny montaż poszczególnych scen z gry. Bez wątpienia jedno z najlepszych intr jakie było mi dane zobaczyć.
Od siebie dodam:
Semir [ 11 ]
ISS2 na psx'a.
To były czasy...

Garak [ Szpieg ]
a ja polecę wam innego Finala - FFVIII i Liberti fatali
i Thief: The Dark Project - z kawałkiem smakowitej muzyki
SutiL [ Generaďż˝ ]
ależ klimat klimat klimat wtedy łza się kręci w oku :(
a z nowszysch to call of duty
ronn [ Legend ]
wypasiony skill ma system shock 2
l-l-l-ook at you hacker
+
another world!

UncleTusky [ El Pollo Diablo ]
Ehh ronn juz podal System Shock 2 :-)
Dodatkowo nie ma to jak Syndicate Wars:
oraz
Fallout:
Fallout 2:
Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]

D3O [ Leutnant ]
Oprócz paru wymienionych(Diablo 2, StarCraft):