GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsze INTRO w histori

03.12.2009
13:19
[1]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Najlepsze INTRO w histori

TAK to się zaczeło



Czekamy na cześć 5

03.12.2009
13:20
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

Warcraft 3

03.12.2009
13:27
[3]

hopkins [ Zaczarowany ]

03.12.2009
13:34
smile
[4]

żbike [ Generaďż˝ ]

hopkins

03.12.2009
13:35
[5]

Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]

Planescape: Torment

03.12.2009
13:37
smile
[6]

Qverty™ [ Legend ]

03.12.2009
13:40
smile
[7]

Matt [ I Am The Night ]



&



w swoim czasie te intra ogladalo sie x razy pod rząd i za kazdym razem powaly!

03.12.2009
13:50
[8]

Azerath [ Generaďż˝ ]



Na YouTube'ie nie było tego filmiku w zadowalającej jakości, więc daję linka prowadzącego gdzie indziej. Tam jakość też nie jest najlepsza, ale zdecydowanie lepsza od tego co jest na YT.

EDIT: Na telewizorze w grze wyglądało to o wiele lepiej, jeśli ktoś ma linka do wyższej rozdzielczości to proszę o podanie go. Ja w każdym razie jeszcze chwilkę poszukam.

No i jak Qverty napisał, intro do Wiedźmina naprawdę trzyma światowy poziom. No i oczywiście wszelkie intra od Blizzarda.

03.12.2009
13:54
[9]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Oprócz wyżej podanych, mi jakoś szczególnie to intro zapadło w pamięci

Final Fantasy VI


Szczena mi opadła jak zobaczyłem to po raz pierwszy. Chociaż bardziej wolę snesową wersję :)

Plus do tego muzyka jak biegną po śniegu ze snesa ;)

03.12.2009
14:00
smile
[10]

Matt [ I Am The Night ]

jak moglem zapomniec o Another World...

03.12.2009
14:02
[11]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

03.12.2009
14:18
[12]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

PES 3 :)


Need For Speed High Stakes - Intro
Zawsze przed włączeniem gry na psx'a oglądałem to intro :)

03.12.2009
14:35
[13]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Gra co prawda nowa i może jeszcze nie przez wszystkich "przetrawiona" ale dla mnie intro jest świetne.

03.12.2009
14:38
[14]

Wiil.i.aM [ P! ]

Jak dla mnie wspaniałe intro miał KZ2. Przemówienie Visariego itp..

03.12.2009
14:38
[15]

ormats [ Generaďż˝ ]

Dawn of War


03.12.2009
14:42
[16]

pecet007 [ Fallout NV ]

[10] +1
wstyd się przyznać że nigdy nie przeszedłem tej gry

03.12.2009
14:42
[17]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

I zapomnialbym:

03.12.2009
14:53
[18]

HUtH [ pr0crastinator ]

Dam to samo co zawsze: Medieval

W samą grę nie grałem, ale ten film zawsze robił na mnie spore wrażenie: (Mark of Chaos)

03.12.2009
14:59
[19]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Azerath pozamiatał. Intro na miarę filmowego Bonda. Świetny wokal Cynthi Harrel + genialny montaż poszczególnych scen z gry. Bez wątpienia jedno z najlepszych intr jakie było mi dane zobaczyć.

Od siebie dodam:

03.12.2009
15:02
[20]

Semir [ 11 ]

ISS2 na psx'a.



To były czasy...

03.12.2009
15:10
smile
[21]

Garak [ Szpieg ]

a ja polecę wam innego Finala - FFVIII i Liberti fatali



i Thief: The Dark Project - z kawałkiem smakowitej muzyki

03.12.2009
17:23
[22]

SutiL [ Generaďż˝ ]


ależ klimat klimat klimat wtedy łza się kręci w oku :(
a z nowszysch to call of duty

03.12.2009
17:30
[23]

ronn [ Legend ]

wypasiony skill ma system shock 2



l-l-l-ook at you hacker

+

another world!

03.12.2009
17:37
smile
[24]

UncleTusky [ El Pollo Diablo ]

Ehh ronn juz podal System Shock 2 :-)

Dodatkowo nie ma to jak Syndicate Wars:

oraz

Fallout:

Fallout 2:

03.12.2009
17:40
[25]

Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]



03.12.2009
17:41
smile
[26]

D3O [ Leutnant ]

Oprócz paru wymienionych(Diablo 2, StarCraft):

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.