GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mixplus - warto?

03.12.2009
13:12
[1]

_MaZZeo [ Legend ]

Mixplus - warto?

Proste pytanie - warto przejść na mixplusa, skoro cały czas korzystałem z karty? Przeważnie 50zł mi starczało na 1.5-2 miechy.

03.12.2009
13:16
[2]

grish_em_all [ Legend ]

W sumie warto, bo to wyjdzie Ci plus minus 30zł miesięcznie. Druga sprawa że na tą chwilę telefony przy umowie na karty 30-tki są cholernie drogie, jak chcesz jakiś dobry telefon za rozsądne pieniądze to musiałbyś wziąć umowę na 42 albo i nawet 48 zasileń.

03.12.2009
13:36
[3]

_MaZZeo [ Legend ]

Ale jest jeszcze np. 36 zasilen za 50zł. Zastanawiam się nad tym, bo w tej ofercie są dobre telefony.

03.12.2009
13:47
[4]

grish_em_all [ Legend ]

A chyba że chcesz zasilać za 50zł, to zupełnie inna historia :) Wtedy na pewno warto bo da się dostać już naprawdę niezłe sprzęty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.