_MaZZeo [ Legend ]
Mixplus - warto?
Proste pytanie - warto przejść na mixplusa, skoro cały czas korzystałem z karty? Przeważnie 50zł mi starczało na 1.5-2 miechy.
grish_em_all [ Legend ]
W sumie warto, bo to wyjdzie Ci plus minus 30zł miesięcznie. Druga sprawa że na tą chwilę telefony przy umowie na karty 30-tki są cholernie drogie, jak chcesz jakiś dobry telefon za rozsądne pieniądze to musiałbyś wziąć umowę na 42 albo i nawet 48 zasileń.
_MaZZeo [ Legend ]
Ale jest jeszcze np. 36 zasilen za 50zł. Zastanawiam się nad tym, bo w tej ofercie są dobre telefony.
grish_em_all [ Legend ]
A chyba że chcesz zasilać za 50zł, to zupełnie inna historia :) Wtedy na pewno warto bo da się dostać już naprawdę niezłe sprzęty.