GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GRY xD

03.12.2009
12:32
smile
[1]

Rycer_m [ Centurion ]

GRY xD

Jaka według was jest najlepsza gra akcji . I dlaczego

03.12.2009
12:39
[2]

jacksonheyes [ Konsul ]

Moim zdaniem seria Hitman. Ciekawe misje, wymagające myślenia i to mi się podoba.

03.12.2009
13:21
[3]

white_bunny [ Legionista ]

Spliter Cell - bardzo podobne do Hitmana, także wymaga myślenia.

03.12.2009
14:13
smile
[4]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Ninja Gaiden II. Duuużo akcji.

03.12.2009
14:36
[5]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Resident Evil 5/Batman Arkham Asylum/Crysis/Assassin's Creed/Call of Duty 4 MW

Moje TOP 5 jeśli chodzi o lata 2001-2009

03.12.2009
14:47
smile
[6]

Szychacz [ Konsul ]

1.Ninja Gaiden Sigma (I & II)
2.Godfather (I & II)
3.GTA VC & SA & IV
4.Hitman
5.FEAR (I & II + Expansion)

A to mój top 5 ;]
Dlaczego?:

1.Akcja non-stop
2.Zdumiewający klimat(kto czytał książke topotwierdzi)
3.Seria GTA zawsze byłą znana z klimatu
4.Taż znana i kontrowersyjna praca płatnego zabójcy
5.Fenomenalne połączenie FPS i horroru

03.12.2009
17:16
[7]

dVk. [ me gusta ]

CoD 4 - Fabula

03.12.2009
17:45
smile
[8]

domin12 [ We Made It ]

Tibia - bo nie ma nieba

03.12.2009
17:45
[9]

Rycer_m [ Centurion ]

Call of Duty 6 - Fajna fabuła. Duża grywalność

03.12.2009
18:06
[10]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Hitman 2

03.12.2009
18:08
[11]

Damian1539 [ Legend ]

Odezwę się tutaj jak przejdę całe Saboteur.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.