
Rycer_m [ Centurion ]
GRY xD
Jaka według was jest najlepsza gra akcji . I dlaczego
jacksonheyes [ Konsul ]
Moim zdaniem seria Hitman. Ciekawe misje, wymagające myślenia i to mi się podoba.
white_bunny [ Legionista ]
Spliter Cell - bardzo podobne do Hitmana, także wymaga myślenia.

Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Ninja Gaiden II. Duuużo akcji.
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
Resident Evil 5/Batman Arkham Asylum/Crysis/Assassin's Creed/Call of Duty 4 MW
Moje TOP 5 jeśli chodzi o lata 2001-2009

Szychacz [ Konsul ]
1.Ninja Gaiden Sigma (I & II)
2.Godfather (I & II)
3.GTA VC & SA & IV
4.Hitman
5.FEAR (I & II + Expansion)
A to mój top 5 ;]
Dlaczego?:
1.Akcja non-stop
2.Zdumiewający klimat(kto czytał książke topotwierdzi)
3.Seria GTA zawsze byłą znana z klimatu
4.Taż znana i kontrowersyjna praca płatnego zabójcy
5.Fenomenalne połączenie FPS i horroru
dVk. [ me gusta ]
CoD 4 - Fabula

domin12 [ We Made It ]
Tibia - bo nie ma nieba
Rycer_m [ Centurion ]
Call of Duty 6 - Fajna fabuła. Duża grywalność
rzaba89nae [ WTF!? ]
Hitman 2
Damian1539 [ Legend ]
Odezwę się tutaj jak przejdę całe Saboteur.