lukeroux [ Legionista ]
gears of war nowe duży box folia wrocław
Witam mam do sprzedania GEARS OF WAR NOWE W FOLI:

kluha666 [ Legend ]
Przecież to w Biedronce można za 10zł kupić ! Takie samo wydanie !

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]
Kolega chyba postanowił rozkręcić interes na święta, sezon na jelenie rozpoczęty ;)

Igierr [ Im God Of Rock ]
Tylko u mnie w najniższej cenie 19.99
Nie mogę!! <lol>
Ten jeszcze lepszy xD

Devilyn [ Storm Detonation ]
To samo można kupić w biedronce za 10zł, więc nie dajcie sie nabrać.