GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polak-Wypracowanie(rozprawka)

03.12.2009
11:21
smile
[1]

czarli_122 [ Konsul ]

Polak-Wypracowanie(rozprawka)

A więc mam napisać wypracowanie na kompie z polskiego a jestem z tego ciemny,oto temat:
Napisz rozprawkęna temat:
Czy zgadzasz się z twierdzeniem,że pokój
świadczy o charakterze,usposobieniu i zainteresowaniach człowieka.

Więc co mam na pisać?
Prosze o pomoc i z góry thx

03.12.2009
11:22
[2]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

No to pozdro z takim tematem.

03.12.2009
11:29
[3]

arti290895 [ KKS Lech Poznan ]

haha...
no to zaczynamy:
Myślę, że pokój świadczy o charakterze, usposobieniu i zainteresowaniach człowieka. Postaram się to uargumentować w tej pracy.
Po pierwsze... i dalej piszesz sam

03.12.2009
12:01
[4]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Przeciez to temat na myslenie,a pozatym to ma byc co Ty o tym sadzisz a nie ludzie z netu.

03.12.2009
12:04
[5]

chyrlok [ Into the Wild ]

Uwierz, najgorzej(!) jest zacząć potem już leci z kranu.

03.12.2009
12:10
[6]

czarli_122 [ Konsul ]

[5]o to właśnie mi chodzi niewiem jak zacząć,potem sobie bym poradził

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.