
czarli_122 [ Konsul ]
Polak-Wypracowanie(rozprawka)
A więc mam napisać wypracowanie na kompie z polskiego a jestem z tego ciemny,oto temat:
Napisz rozprawkęna temat:
Czy zgadzasz się z twierdzeniem,że pokój
świadczy o charakterze,usposobieniu i zainteresowaniach człowieka.
Więc co mam na pisać?
Prosze o pomoc i z góry thx
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
No to pozdro z takim tematem.
arti290895 [ KKS Lech Poznan ]
haha...
no to zaczynamy:
Myślę, że pokój świadczy o charakterze, usposobieniu i zainteresowaniach człowieka. Postaram się to uargumentować w tej pracy.
Po pierwsze... i dalej piszesz sam
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Przeciez to temat na myslenie,a pozatym to ma byc co Ty o tym sadzisz a nie ludzie z netu.
chyrlok [ Into the Wild ]
Uwierz, najgorzej(!) jest zacząć potem już leci z kranu.
czarli_122 [ Konsul ]
[5]o to właśnie mi chodzi niewiem jak zacząć,potem sobie bym poradził