GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam starej gry z pracowni informatycznej......

03.12.2009
11:12
smile
[1]

knife [ Konsul ]

Szukam starej gry z pracowni informatycznej......

W 2003 roku mieliśmy w l.o. informatykę przez rok i na komputerach było zainstalowanych kilka gierek,jedną z nich była strzelanka kosmiczna.Była podobna do freespace ale akcja działa się na pustyni i w nazwie miała wyraz "Fury" i tak też ją nazywałem niestety nigdzie jej nie mogę znależć na google -może pamięta ktoś cały tytuł i też w to grał :)
Zgóry dzięki za pomoc.

03.12.2009
11:27
[2]

Yancy [ Legend ]

Jeśli pewien jesteś tego Fury w tytule - to nie mam pojęcia. Chyba że to toto z linka.

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2230

03.12.2009
11:29
[3]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Fury 3?

03.12.2009
11:31
[4]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Też przypuszczam, że to Fury 3.

03.12.2009
11:31
[5]

knife [ Konsul ]

dzięki _Luke_ to ta gra :)

03.12.2009
11:33
smile
[6]

Yancy [ Legend ]

Gdyby to było takie proste to knife sam wpisałby sobie Fury w google :) Jeśli napisał że to gra z Fury w tytule - czyli tytuł był dłuższy niż Fury + numerek części :)

edit: A jednak, myliłem się :P

Tyle że nie wiem jak w tych googlach szukałeś. Bo po wpisaniu gra fury - obrazek jest na drugim miejscu...

03.12.2009
11:37
[7]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Tak naprawde prawidlowo ten tytul pisze sie Fury "do trzeciej potegi", a sama gra jest przerobka dosowego Terminal Velocity wydanego przez 3d realms.

03.12.2009
11:39
[8]

Madkongothonurgh [ Konsul ]

Mi prędzej do głowy przyszedł Terminal Velocity produkcji 3D Realms.
Nawet jak oglądałem screeny z tego Fury 3 miałem przebłyski - kurde - toć to właśnie TV :)

Wgłębiłem się w temat i takie coś wynalazłem :

Zespół który przygotował Terminal Velocity, tego samego roku zaprojektował bardzo podobną grę Fury³. Została ona wydana przez Microsoft.

03.12.2009
11:39
[9]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Dokładnie. I nie jest to żadna "kolejna część" serii Fury. Yancy, innej możliwości raczej nie było. ;)

03.12.2009
11:42
smile
[10]

.:Jj:. [ Legend ]

Ha :D
Ja mam ją na kompie. Też w nią na infie grałem. Ach to były czasy!

Hm w 2003? Ja w nią w podstawówce grałem, była dodawana chyba w wersji demo do WIN95.

03.12.2009
15:58
[11]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

My teraz w II klasie gimnazjum mamy tę grę na PC

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.