GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam pewnej starej gry

03.12.2009
10:32
smile
[1]

LuLcu [ Junior ]

Szukam pewnej starej gry

Witam, szukam pewnej starej gry. Byłą to turowa strzelanka w której miało się do dyspozycji grupę żołnierzy w czerwonych pancerzach. Oczywiście naszym przeciwnikiem byli kosmici :]
W grze można było zmieniać ekwipunek swojej drużyny, ale co do zdobywania doświadczenia to pewny nie jestem. Najbardziej pamiętam charakterystyczne czerwone hełmy z czarną szybką w kształcie litery T.
Proszę o pomoc jeśli ktokolwiek pamięta nazwę tej gry ^^

03.12.2009
10:49
[2]

Broken_Heart [ Konsul ]

Incubation Battle isle Phase Four?

03.12.2009
16:19
[3]

LuLcu [ Junior ]

INCUBATION!!! To właśnie ta gra, dzięki wielkie Broken

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.