
LuLcu [ Junior ]
Szukam pewnej starej gry
Witam, szukam pewnej starej gry. Byłą to turowa strzelanka w której miało się do dyspozycji grupę żołnierzy w czerwonych pancerzach. Oczywiście naszym przeciwnikiem byli kosmici :]
W grze można było zmieniać ekwipunek swojej drużyny, ale co do zdobywania doświadczenia to pewny nie jestem. Najbardziej pamiętam charakterystyczne czerwone hełmy z czarną szybką w kształcie litery T.
Proszę o pomoc jeśli ktokolwiek pamięta nazwę tej gry ^^
Broken_Heart [ Konsul ]
Incubation Battle isle Phase Four?
LuLcu [ Junior ]
INCUBATION!!! To właśnie ta gra, dzięki wielkie Broken