GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu 'życzenia noworoczne'...

03.12.2009
10:06
smile
[1]

smalczyk [ Senator ]

Z cyklu 'życzenia noworoczne'...



Gdybyż marzenie stało się rzeczywistością......

03.12.2009
10:17
smile
[2]

Mr_Baggins [ Legend ]

Jakbym miał pracować rok dłużej, żeby mieć 35 zł emerytury więcej miesięcznie, to pieprzę taki biznes.

03.12.2009
10:25
[3]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Chyba raczej: "dzięki temu nie będziemy musieli Ci wypłacać emerytury przez kolejny rok, a może nawet dzięki temu zdechniesz wcześniej i nie będziemy musieli w ogóle".

03.12.2009
10:38
[4]

smalczyk [ Senator ]

gadajcie co chcecie ale plany ida wreszcie w dobra stronę - i jesli zostana wdrożone to będzie to największy jak do tej pory sukces obecnej ekipy.

03.12.2009
10:40
smile
[5]

jasonxxx [ Szeryf ]

400 zł
- o tyle rocznie wzrośnie emerytura mężczyzny, gdy wydłuży się wiek emerytalny o rok
230 zł
- o tyle rocznie wzrośnie emerytura kobiety, gdy wydłuży się wiek emerytalny o rok


Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć, bo nie znam się na polityce, a wydaje mi się to nielogicze?

03.12.2009
10:50
[6]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

smalczyk

"Sukces" polegający na oddaleniu problemu w czasie?

03.12.2009
11:06
[7]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

jasonxxx ---> wiek emerytalny mężczyzn to 65 lat, a kobiet 60 obecnie. Mężczyzna pracuje dłużej więc odkłada więcej składek, stąd ma wyższą emeryturę. Z tego też powodu wzrost u kobiet będzie niższy, ponieważ nadal będzie to mniej lat pracy niż facet.

03.12.2009
11:20
[8]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Faolan

Do tego dochodzi jeszcze krótsza, statystyczna długość życia mężczyzn co też ma wpływ na wysokość emerytury.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.