GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JoeMonster.org znowu e-maltretowane

03.12.2009
01:28
[1]

mos_def [ Senator ]

JoeMonster.org znowu e-maltretowane

Tym razem uzyskali dostep do bazy danych i samych kont.
Jesli ktos uzywał tam tego samego loginu/hasła na innych serwisach to zdecydowanie pora to zmienic.

Ciekawe kiedy serwis sie podniesie.
Wiecej info na:

03.12.2009
17:01
smile
[2]

siwCa [ Legend ]

na wszelki wypadek.

[*]

03.12.2009
17:06
smile
[3]

jasonxxx [ Szeryf ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9754775&N=1

Było :>

03.12.2009
17:12
[4]

Mr_Baggins [ Legend ]

Ten "hakier" zasłużył na wielkiego, murzyńskiego penisa w anusie. Albo ze dwa. A, niech ma i trzy. Mógł sobie inne humorystyczne strony zhakować, np. pis.org

03.12.2009
17:15
smile
[5]

mos_def [ Senator ]

jasonxxx >>> Ta, wiem, ale uznałem ze i tak cofne sie w czasie i zaloze jeszcze raz ;)

03.12.2009
17:16
[6]

Awerik [ Backpacker ]

Ten "hakier" zasłużył na wielkiego, murzyńskiego penisa w anusie. Albo ze dwa. A, niech ma i trzy. Mógł sobie inne humorystyczne strony zhakować, np. pis.org

Sto procent poparcia. Zastanawiam się co kieruje takimi śmieciami.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.