
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Gra-filme
Na podstawie jakiej gry chcielibyście aby powstał film??
Ja osobiście chciałbym zobaczyc Stalkera,Beyond good & evil,dreamfall,obojętnie które GTA a także chciałbym zobczyc na dużym ekranie Duka:)
Freeman992 [ Generaďż˝ ]
Historia z "Mass effect" oraz "Gothica" nadaję się na dobrą ekranizację.
Max_101 [ Mów mi Max ]
Stalker już jest, ale na podstawie książki ;)
Ja chciałbym obejrzeć "Gothica", "Warcrafta" i "PoPa", ale na szczęście te dwa już są w przygotowaniu :)
A i bym zapomniał GTA VC. I to jest u mnie na 1 miejscu ;)

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Gothica powinni razem z tymi bugami nakrecic :D było by zabawnie.
LordBit [ Konsul ]
Gothic, Warcraft, Gta
witczykk [ Centurion ]
CoD Modern Warfare i Modern Warfare 2
i jeszcze seria Call of Juarez :]
Sierżant Pieprz [ Centurion ]
W sumie to chcialbym zobaczyc ekranizacje tetrisa.
Fertille [ Chor��y ]
Ja bym chciał zobaczyc film na podstawie Fable 2. Świetna baśniowa oprawa, bohaterowie itp. Dobry materiał na film.

WrednySierściuch [ Konsul ]
W sumie to chcialbym zobaczyc ekranizacje tetrisa
o RLY? >
Chciałbym zobaczyć ekaranizację Arkanum >> nie ma obecnie nic podobnego
Także Dead Space (jest animowane)
and cokolwiek z Warhammera >> preferowane 40k. Mogłyby by to być nawet pełnometrażowe animacje , trailery z Warhammer Online i DoW2 miażdzą klimatem
claudespeed18 [ Legend ]
Deus Ex