GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra-filme

03.12.2009
01:06
smile
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Gra-filme

Na podstawie jakiej gry chcielibyście aby powstał film??
Ja osobiście chciałbym zobaczyc Stalkera,Beyond good & evil,dreamfall,obojętnie które GTA a także chciałbym zobczyc na dużym ekranie Duka:)

03.12.2009
13:14
[2]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Historia z "Mass effect" oraz "Gothica" nadaję się na dobrą ekranizację.

03.12.2009
13:29
[3]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Stalker już jest, ale na podstawie książki ;)

Ja chciałbym obejrzeć "Gothica", "Warcrafta" i "PoPa", ale na szczęście te dwa już są w przygotowaniu :)

A i bym zapomniał GTA VC. I to jest u mnie na 1 miejscu ;)

05.12.2009
00:50
smile
[4]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Gothica powinni razem z tymi bugami nakrecic :D było by zabawnie.

05.12.2009
00:53
[5]

LordBit [ Konsul ]

Gothic, Warcraft, Gta

05.12.2009
10:03
[6]

witczykk [ Centurion ]

CoD Modern Warfare i Modern Warfare 2
i jeszcze seria Call of Juarez :]

05.12.2009
10:08
[7]

Sierżant Pieprz [ Centurion ]

W sumie to chcialbym zobaczyc ekranizacje tetrisa.

05.12.2009
10:12
[8]

Fertille [ Chor��y ]

Ja bym chciał zobaczyc film na podstawie Fable 2. Świetna baśniowa oprawa, bohaterowie itp. Dobry materiał na film.

05.12.2009
10:18
smile
[9]

WrednySierściuch [ Konsul ]

W sumie to chcialbym zobaczyc ekranizacje tetrisa
o RLY? >

Chciałbym zobaczyć ekaranizację Arkanum >> nie ma obecnie nic podobnego
Także Dead Space (jest animowane)
and cokolwiek z Warhammera >> preferowane 40k. Mogłyby by to być nawet pełnometrażowe animacje , trailery z Warhammer Online i DoW2 miażdzą klimatem

05.12.2009
10:40
[10]

claudespeed18 [ Legend ]

Deus Ex

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.