
kasiulkag [ Pretorianin ]
POMOCY blue screen
Mam wielką proźbę o pomoc....
mój sprzęt to:
dual core e 6300 2,8 kręcony na 3,8
2x1gb ddr2 800 kręcone na 950 cl5 black dragon geil
p5ql pro
9800gt galxy 512
mam taki problem po podkręceniu pamięci i procka podczas gry cod mw2 wyskakuje mi blue screen 0x0000008e(0xc0000005, coś tam
nv4_disp.dll addres bd0c8fc9 base at bd012000,
prosił bym o pomoc.....
testowałem go programem orthos i nic wszystko ok..
jak wrzucę na defalt to wszystko ok.
RPRT07 [ Maximum Impact ]
masz najnowsze stery od nvidii 195??
ProTyp [ For the Horde! ]
A próbowałeś go "odkręcić" ? :P
(żeby taktowania (czy tam coś) były takie jak wcześniej)
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
jakie masz aktualnie sterowniki ?? Na wcześniejszych też był problem ...? tak to już jest ,że sterowniki NVIDII powodują masę błędów w systemie i jednemu na danej karcie chodzą normalnie zaś drugi ma już blue screany (Sam tak miałem)
kasiulkag [ Pretorianin ]
sterowniki mam oryginalne cały czas te same. Nie miałem tych problemów wcześniej....