GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY blue screen

02.12.2009
21:35
smile
[1]

kasiulkag [ Pretorianin ]

POMOCY blue screen

Mam wielką proźbę o pomoc....
mój sprzęt to:
dual core e 6300 2,8 kręcony na 3,8
2x1gb ddr2 800 kręcone na 950 cl5 black dragon geil
p5ql pro
9800gt galxy 512
mam taki problem po podkręceniu pamięci i procka podczas gry cod mw2 wyskakuje mi blue screen 0x0000008e(0xc0000005, coś tam
nv4_disp.dll addres bd0c8fc9 base at bd012000,
prosił bym o pomoc.....
testowałem go programem orthos i nic wszystko ok..
jak wrzucę na defalt to wszystko ok.

spoiler start

03.12.2009
07:29
[2]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

masz najnowsze stery od nvidii 195??

03.12.2009
07:35
[3]

ProTyp [ For the Horde! ]

A próbowałeś go "odkręcić" ? :P
(żeby taktowania (czy tam coś) były takie jak wcześniej)

03.12.2009
14:42
[4]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

jakie masz aktualnie sterowniki ?? Na wcześniejszych też był problem ...? tak to już jest ,że sterowniki NVIDII powodują masę błędów w systemie i jednemu na danej karcie chodzą normalnie zaś drugi ma już blue screany (Sam tak miałem)

03.12.2009
15:33
[5]

kasiulkag [ Pretorianin ]

sterowniki mam oryginalne cały czas te same. Nie miałem tych problemów wcześniej....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.