GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox360 - Sterowanie

02.12.2009
21:01
[1]

Serek47 [ Legionista ]

Xbox360 - Sterowanie

Chcę zakupić X360, ale obawiam się odmienności sterowania. Dotychczas grałem na PC i sporadycznie u kuzyna PS2. Najbardziej obawiam się gier FPS i trochę TPP. Czy sterowanie na konsoli jest łatwe, czy nie?

02.12.2009
21:05
[2]

zoloman [ Legend ]

Na początku będzie sprawiać problemy, ale szybko się przyzwyczaisz.

02.12.2009
21:09
[3]

krucyskun [ Pretorianin ]

W sporej ilości gier jest swoisty auto aim, z paro godzinnym treningiem będzie się dało jakoś grać, co nie zmienia faktu że na PC zrobił byś to szybciej, sprawniej...lepiej

02.12.2009
21:14
[4]

Powlol [ Spectrum ]

Nie ma się czego bać. Naprawdę granie na konsoli to czysta przyjemność. Nawet FPSy nie sprawiały mi kłopotu gdy zakupiłem xboxa. Przed tym byłem negatywnie nastawiony do shooterów na konsoli ale COD 4 przekonał mnie do tego gatunku.

A sterowanie takim padem jaki ma sprzęt Microsoftu to czysta przyjemność. :)

02.12.2009
21:15
[5]

herflik26 [ Konsul ]

przyzwyczaisz się po jakiś 8 godzinach gry

02.12.2009
21:16
[6]

Mr_Baggins [ Legend ]

Myślałem, że się nie da przyzwyczaić, ale spokojnie - da się. W większości gier sterowanie padem jest o niebo sensowniejsze, niż klawiaturą.

02.12.2009
21:18
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Powiem ci krótko. To samo myślałem kupując X'a, ale bardzo szybko okazało się, że niepotrzebnie. Pierwsza lepsza gra TPP lub FPS i już całe sterowanie masz w małym palcu. O sterowaniu padem mówi się, że jest słabe, ale to nie jest prawda. Steruje się bardzo fajnie i nie masz się czego bać.

02.12.2009
21:25
[8]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

Jak większość graczy konsolowych, przesiadłem się na konsolę z komputera i z początku było dziwnie, ale to tylko kwestia treningu i przestawienia się. Poćwicz na jakimś porządnym FPP (Halo 3, Modern Warfare) i zobaczysz że sterowanie padem jest super i nawet ciężko ci będzie później wrócić do PC. Do gier TPP przyzwyczaisz się jeszcze szybciej. Pad rządzi!

02.12.2009
22:04
smile
[9]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Zaczynając każdego shottera na Xboxa 360 muszę od nowa przyzwyczajac się do grania na padzie, ale zazwyczaj po pierwszej misji jest już ok :).

02.12.2009
22:12
smile
[10]

herflik26 [ Konsul ]

jakim trzeba być specjalistą wysokich napięć żeby nie ogarnąć tak łatwego sterowania jakie jest na xklocku

02.12.2009
22:36
[11]

jasonxxx [ Szeryf ]

Też się o to bałem. Na szczęście można się przyzwyczaić, początkowo nie jest najprzyjemniej, ale przychodzi to z czasem. W efekcie dziwnie się teraz gra myszką i klawiaturą (czasem coś tam na PC sobie odpalę).

03.12.2009
13:24
[12]

white_bunny [ Legionista ]

Kwestia treningu. A jak już się przyzwyczaisz to nie będziesz chciał
wrócić do klawiatury i myszki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.