
@Assassin@ [ Konsul ]
Świąteczny miesiąc przed nami...
Świąteczny miesiąc przed nami... Więc można już powoli myśleć co można sobie kupić pod choinkę i znajomym.
Ja już sobie rozmyślam nad PS3 80KB i do tego ACII i MWII.
jakie są wasze marzenia w tym roku!!!, jakie prezenty sobie byście zafundowali lub jakie byście chcieli dostać od rodziców!!!
Emil22 [ Generaďż˝ ]
odrobine spokoju i butelke jack'a daniels'a
Mr_Baggins [ Legend ]
Ja bym sobie zafundował mercedesa CLS, ale w tym roku nie da rady. Ale w ciągu następnych dwóch raczej tak.
preDratronIX [ Generau ]
X360 Elite/Premium i jakaś gierka fajna, np. GTA IV.
janek09091 [ Generaďż˝ ]
świety spokój
Nikos007 [ Liverpool FC ]
ACII, SW TFU, DA O na X360 :)
mariosprinter [ Generaďż˝ ]
nad PS3 80KB
fail
krucyskun [ Pretorianin ]
Ja już sobie rozmyślam nad PS3 80KB
Skromny ten dysk.
PitbullHans [ Legend ]
nad PS3 80KB
Ciekawe.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
PS3 80KB
krucyskun [ Pretorianin ]
Co do tematu to sobie sprawie internet nowy.
rpn [ prison break ]
jakie są wasze marzenia w tym roku!!!
moje to święta bez śniegu???
raziel88ck [ Legend ]
jakie są wasze marzenia w tym roku!!!
aby dzieci neo zniknely

Michael_999 [ Kill with skill ]
PS3 80KB LOL :D
Ja również rozmyślam nad PS3 Slim 120GB :). Ale to na pewno w przyszłym roku :/

@Assassin@ [ Konsul ]
Sorry PS3 80GB

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Ile jeszcze będzie wątków o tym co chcemy na święta?
MiszczX [ Konsul ]
Ja chcę kasę:) zbieram na PS3 i jakieś 6 gier na niego. Będzie cięzko się do marca wyrobić:)
kuba553666 [ Konsul ]
A Ja chcę święta z Własną rodziną...i żeby Mama była wesoła, a nie krzyczała.
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Ja nic nie chcę , i nic sobie nie kupie bo kasy nie mam.
dostać nic nie dostanę bo za stary już jestem.
święta bedą, raz dwa świąt nie ma i za rok to samo.

@Assassin@ [ Konsul ]
up.
Zenedon [ Burak cukrowy ]
Więcej dni wolnego.