GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Świąteczny miesiąc przed nami...

02.12.2009
21:01
smile
[1]

@Assassin@ [ Konsul ]

Świąteczny miesiąc przed nami...

Świąteczny miesiąc przed nami... Więc można już powoli myśleć co można sobie kupić pod choinkę i znajomym.
Ja już sobie rozmyślam nad PS3 80KB i do tego ACII i MWII.
jakie są wasze marzenia w tym roku!!!, jakie prezenty sobie byście zafundowali lub jakie byście chcieli dostać od rodziców!!!

02.12.2009
21:02
[2]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

odrobine spokoju i butelke jack'a daniels'a

02.12.2009
21:02
[3]

Mr_Baggins [ Legend ]

Ja bym sobie zafundował mercedesa CLS, ale w tym roku nie da rady. Ale w ciągu następnych dwóch raczej tak.

02.12.2009
21:10
[4]

preDratronIX [ Generau ]

X360 Elite/Premium i jakaś gierka fajna, np. GTA IV.

02.12.2009
21:11
[5]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

świety spokój

02.12.2009
21:12
[6]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

ACII, SW TFU, DA O na X360 :)

02.12.2009
21:12
[7]

mariosprinter [ Generaďż˝ ]

nad PS3 80KB
fail

02.12.2009
21:12
[8]

krucyskun [ Pretorianin ]

Ja już sobie rozmyślam nad PS3 80KB

Skromny ten dysk.

02.12.2009
21:12
[9]

PitbullHans [ Legend ]

nad PS3 80KB

Ciekawe.

spoiler start
Spokój, tyle mi wystarczy.
spoiler stop


Świąteczny miesiąc przed nami... - PitbullHans
02.12.2009
21:15
smile
[10]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

PS3 80KB

02.12.2009
21:16
[11]

krucyskun [ Pretorianin ]

Co do tematu to sobie sprawie internet nowy.

02.12.2009
21:17
[12]

rpn [ prison break ]

jakie są wasze marzenia w tym roku!!!

moje to święta bez śniegu???

02.12.2009
21:18
[13]

raziel88ck [ Legend ]

jakie są wasze marzenia w tym roku!!!

aby dzieci neo zniknely

02.12.2009
21:19
smile
[14]

Michael_999 [ Kill with skill ]

PS3 80KB LOL :D

Ja również rozmyślam nad PS3 Slim 120GB :). Ale to na pewno w przyszłym roku :/

02.12.2009
21:24
smile
[15]

@Assassin@ [ Konsul ]

Sorry PS3 80GB

02.12.2009
21:27
smile
[16]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Ile jeszcze będzie wątków o tym co chcemy na święta?

02.12.2009
21:27
[17]

MiszczX [ Konsul ]

Ja chcę kasę:) zbieram na PS3 i jakieś 6 gier na niego. Będzie cięzko się do marca wyrobić:)

02.12.2009
21:33
[18]

kuba553666 [ Konsul ]

A Ja chcę święta z Własną rodziną...i żeby Mama była wesoła, a nie krzyczała.

02.12.2009
21:35
[19]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Ja nic nie chcę , i nic sobie nie kupie bo kasy nie mam.

dostać nic nie dostanę bo za stary już jestem.

święta bedą, raz dwa świąt nie ma i za rok to samo.

03.12.2009
10:25
smile
[20]

@Assassin@ [ Konsul ]

up.

03.12.2009
10:36
[21]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Więcej dni wolnego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.