GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry-OnLine zapomnieliście o czymś

02.12.2009
20:36
[1]

Harry M [ Master czaszka ]

Gry-OnLine zapomnieliście o czymś

W przeglądzie tygodnia w San Francisso i było że jest gra w której ze świata 3D przechodzimy do 4D i do 2D i na ekranie były znaki zapytania.Lecz niemogliście o niej mówić i powiedzieliście że później o niej opowiecie no i zapomnieliście.Podaję link

i mieliście podać program Kinówka i zapomnieliście

spoiler start
Nie musicie mi dziękować ;>
spoiler stop

02.12.2009
20:39
smile
[2]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Ty chyba na serio masz jakąś obsesję na punkcie tego serwisu.

03.12.2009
14:01
[3]

psiuniek [ Pan Demolka ]

spoiler start
Nikt Ci nie chce dziękować :*
spoiler stop

03.12.2009
14:19
[4]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Wyjdź na podwórko.

03.12.2009
14:26
[5]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

HarryM nie masz ciekawszych zajęć tylko wygrzebywać stare materiały. Ludzie zlitujcie się to forum to tylko dodatek do życia, a nie życie. Posłuchaj Nikosa007 tam masz od razu wszystkie wymiary w jednym

03.12.2009
14:29
smile
[6]

Igierr [ Im God Of Rock ]

i dlatego nie kupię swojemu dzieciakowi kompa przed ukończeniem 10 roku życia

03.12.2009
14:32
smile
[7]

Wiil.i.aM [ P! ]

Man, ważniejsze jest dla ciebie dowiedzenie się jaka to gra niż np. całowanie się z dziewczyną?

03.12.2009
14:33
[8]

rvc [ MORO ]

Ty tak od marca czekasz? qwa opowiadajcie !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.