Harry M [ Master czaszka ]
Gry-OnLine zapomnieliście o czymś
W przeglądzie tygodnia w San Francisso i było że jest gra w której ze świata 3D przechodzimy do 4D i do 2D i na ekranie były znaki zapytania.Lecz niemogliście o niej mówić i powiedzieliście że później o niej opowiecie no i zapomnieliście.Podaję link
i mieliście podać program Kinówka i zapomnieliście

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Ty chyba na serio masz jakąś obsesję na punkcie tego serwisu.
psiuniek [ Pan Demolka ]
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Wyjdź na podwórko.
Pawlo94 [ Illusive Man ]
HarryM nie masz ciekawszych zajęć tylko wygrzebywać stare materiały. Ludzie zlitujcie się to forum to tylko dodatek do życia, a nie życie. Posłuchaj Nikosa007 tam masz od razu wszystkie wymiary w jednym

Igierr [ Im God Of Rock ]
i dlatego nie kupię swojemu dzieciakowi kompa przed ukończeniem 10 roku życia

Wiil.i.aM [ P! ]
Man, ważniejsze jest dla ciebie dowiedzenie się jaka to gra niż np. całowanie się z dziewczyną?
rvc [ MORO ]
Ty tak od marca czekasz? qwa opowiadajcie !