GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zarabianie z YouTube

02.12.2009
18:11
smile
[1]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Zarabianie z YouTube

Dostałem dziś takiego ciekawego maila z YT (właściwie to dwa) z taką informacją:

(...)
Twój film wideo Counter-Strike lego style stał się popularny w YouTube i kwalifikujesz się do wnioskowania o przyjęcie do programu partnerskiego YouTube umożliwiającego zarabianie na odtwarzaniu Twojego filmu.

Następnie wykonaj czynności wymienione tutaj. Po ich wykonaniu obok Twojego filmu wideo będą wyświetlane reklamy, a Ty będziesz mieć udziały w przychodach tak długo, jak długo będziesz spełniać wymagania programu.
(...)



Miał ktoś kiedyś styczność z tym? W instrukcjach są podane ew. dochody, ale tak się pytam tutaj, bo nie wiem ile to może być w rzeczywistości.
Spróbuję to zrobić, jednak chcę zobaczyć czy ktoś z was miał z tym doświadczenia.

A, no i "nominowane" filmy :) :


02.12.2009
18:37
[2]

Jim Raynor [ ciasteck ]

^

02.12.2009
18:41
[3]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

widocznie to wkręcają wszystkim

bez obrazy ale twoje filmiki jakąś rewelacją nie są, tym bardziej że już są po prostu stare
lepszych jest pewnie kilka milionów

------------
nie napalaj się zbytnio na duże pieniądze

ale w końcu to GOOGLE, zasady pewnie będą podobne jak przy umieszczaniu reklam na własnych stronach

02.12.2009
19:04
[4]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Shaybeck-> Wiem, że filmiki świetne nie są, sam się zdziwiłem jak to dostałem. Może to też zależy od liczby wyświetleń. Nie wiem, spróbuję. Chociaż na razie nie mogę założyć konta na Google AdSense.

02.12.2009
19:10
[5]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Chłopaki z mojego byłego gimnazjum dostali chyba jakąś nagrodę za filmik od youtube. Ale nie wiem dokładnie.

02.12.2009
19:26
[6]

Bobe[X] [ Konsul ]

lol, mój film ma 440 000 oglądalności i nic takiego nie dostałem. A wyróżnienia i owszem, na moim profillu sie pojawiały ale nic o zarabianiu.

02.12.2009
19:35
[7]

ON Line [ 7 ]

z tego co wiem to mozesz vipa dostac, albo premium konto





to sie nazywaja wyswietlenia.. w 3 dni ponad 2 mln wyswietlen, nie mowie o calosci, ale o sam fakt ze 2 mln w niecale 3 dni. Widzów tez mu nie brak ; o

02.12.2009
19:39
[8]

kubomił [ Legend ]



... jeśli chodzi o zarabianie via Net, EOT.

02.12.2009
21:27
[9]

bonbon [ Pretorianin ]

[8] A jaki w tym haczyk?

04.12.2009
16:39
[10]

kubomił [ Legend ]

[9] wypłata środków na paypal po uzbieraniu 10 $ :)

04.12.2009
16:57
[11]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

zapisz sie dobrze placatylko musisz miec prezencje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.